Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta hámot vegyek?...

Milyen fajta hámot vegyek? (milyen márkát)

Figyelt kérdés
Lesz egy mini yorkiem és nem tudom, hogy melyik a legjobb fajta hám. :/ Jó is legyen és viszonylag olcsó. Kérlek segítsetek! Köszönöm.
2010. júl. 15. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Tanítsd meg inkább sétálni ingyen ahelyett, hogy hámban gondolkozol.
2010. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
macskahámot, mini yorkie meg nincs, csak agyonszaporított beltenyészet...mennyit fizettetek érte?
2010. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még semennyit, mert majd lesz. Tudom,hogy nincs de az a kissebb testű. És nem kell mindenbe bele kötni. :S
2010. júl. 15. 16:32
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

nem kötöttem bele semmibe...de ne gyere sírni, ha pár hét múlva elpusztul a kutyád....múlt héten jött ríni egy kölyök, hogy a 45 ezres tk nélküli yorkieja elpusztult...


ha még nem vettétek meg, akkor ésszel válassz: [link]

2010. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én a julius K9-es hámokat ajánlom, vannak egész kisméretben is. Igaz nem a legolcsóbb, de nagyon masszív anyagból van, és a kutyának is kényelmes.
2010. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

hagyáttok már ezt a nem mini vagy mini. Nem tök mindegy...annyira elegem van, hogy állandóan itt okoskodtok ahelyett, hogy válaszolnátok a kérdésére. Nekem is kisebbfajta 3 éves yorkiem van akár szaporítótól vettem akárnem ugyanúgy szeretem, makk egészséges. Nem akarom én kiállításokra hordani, de sokan megdicsérik az utcán, hogy milyen szép egyed. Kérdésedre válaszolva így márka alapján én ezeket nem tudom. Méret alapján XS-es hámot kell venni. Nekünk van 2db hám egy strasszköves ez persze drága és van egy csont mintázatú ez olcsóbb volt. És ne hallgass ezekre a bunkókra, szidják a fajtát örökké, pihent agyúak és nem tudják levezetni a fölös energiájukat. Nyugodtan lehet lepontozni, de 1000 milliószor leírtuk, nincs mini yorkie, ha a standardhoz képest kisebb már szaporítótól van stb...aztán nem mindegy? Linkelitek folyton az olcsókutya.hu oldalakat és ezekről mindannyian tehetünk, hogy ennyi kobór állat van.

Boldog kutyázást:-)Nem kívánok vitatkozni senkivel. Ez a véleményem.

2010. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Végre egy normális ember!! Köszönöm a válaszodat és a többiekét is! :)
2010. júl. 15. 17:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél , ami nem márkás , ugan olyan jó mint a márkás csak negyed annyiba kerül.
2010. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

17:36 minden szavaddal egyet értek, kivéve a hámmal.

Szerintem nem kell hozzászoktatni őket, mert azzal csak erősítjuk hogy húz.

Meg kell szépen tanulni sétálni és akkor nem kell hám.

2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

örülök, hogy egyettértesz. Viszont hagy mondjam ismét és tanulságként. A PÓRÁZ, NYAKÖRV, HÁM azért van, mert ezek kellenek egy kutyasétáltatáshoz. Egy kisebb fajta mint a yorkie és a hasonló ölebeket hangsúlyozom az utcán NE sétáltassátok póráz nélkül, szabadon. Egyik ismerősünknek most a bischon kutyájának ez majdnem az életébe került. Póráz nélkül sétáltatta a gazdi és a bokorból előugrott 3 nagy kutya 3 nagy és 1 kicsi. Kinek van nagyobb esélye? Ha pórázon lett volna a gazdi is tudott volna ellene védekezni, megrántja és felkapja a kutyát. De így nem. A kiskutya műtéte 60ezer forint volt, kivették a fél veséjét, hatalmas vágásnyomok a testén, élete végéig gyógyszeres kezelésre szorul.

Könyörgöm bármennyire is engedelmes, ha egy yorkiera rátámad egy nagyobb kutya csak ha elkapja a nyakát már elharapta a gerincét. Bármennyire is engedelmes a kutya egy ilyen kiskutyát póráz nélkül sétáltatni igazán felelőtlenség. Lásd:fentebb amit írtam.

Hámot ilyen kiskutyáknak (ölebeknek) találták ki, hiszen ezeknek érzékenyebb a légcső, nyelőcsővük, a hám a kényelmesebb számukra.

2010. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!