Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta pórázt vegyek...

Milyen fajta pórázt vegyek felnőtt golden retrieveremnek?

Figyelt kérdés
jól megtermett, élénk példány..
2011. márc. 22. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű szövetpórázt. Minden nap sétálj vele 2-3 órát,hogy lenyugodjon és azután szépen meg tudod tanítani, hogy ne húzza a pórázt.
2011. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xnorkax ***** válasza:
Ahogyan az első mondja... Bár ha van rá egy kis plusz pénzed én inkább egy időtálló darabot javasolnék. Egy jó vastag, erős, bőrpórázt. Ugyanolyan, mint egy szövet, de sokkal tovább bírja, ha jó minőségű. Az enyém már vagy 5 kutyát túl élt, nagyon jó minőségű. Még a papám is ezt használta és hibátlan. :)
2011. márc. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A bőrpózárt javasolnám, hosszú távon jobb befektetés, nekem is az van és nagyon jól bírja, időálló és jobban meg tudod vele tartani a kutyát, nem szakad el egykönnyen.
2011. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mennyire erös. Momentán én a golden retriver porázt használom.kemény 3000Ft-ért lehet venni.Kicsit hasonlit a felvezetö porázta de joval vastagabb:)..
2011. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy! ugyanazzal a pórázzal lehet sétáltatni egy tacskót és egy masztiffot, a lényeg hogy éreztesd vale, ha rajta van követnie kell.
2011. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elöző válaszolonak: Nem mindegy hogy miet veszel mert egy nagyobb testű kutya széttépi azt amivel egy tacskot sétáltatsz :) Am sztem is bőrporázt :)
2011. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!