Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak nem sikerült az...

A kutyámnak nem sikerült az ösztönpróbája. Ha az anyjával együtt terelünk akkor sikerülhet kihozni belőle?

Figyelt kérdés
Még életében nem látott birkát, nem félt tőle csak túl munkás és mindig engem figyelt... Az anyjával is az volt hogy alig sikerült az ösztönpróbája, aztán amikor meglátta, hogy az öreg kutyánk ugatja a birkát, onnantól jobban terelt mint a másik! Gondoltam megyünk terelni és együtt engedem be őket, akkor hamarább kijön belőle. Mert azt tudom hogy még sikerülthet, van olyan kutya akinek évek után sikerült.
2010. júl. 15. 16:33
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:

És ezt 5 évvel ezelőtt! Na ezért nem mentünk többet.

Pedig tényleg szeret terelgetni. A permetező repülőt is elzavarja a kert felől. Utána nagyon büszke magára, hogy jól megvédett minket. Nem volt még pásztorkutyám előtte, érdekes megfigyelni, mennyire másképp viselkedik mint a vadászok.

2010. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Látom te is nagy kutyabarát vagy!! Én is úgy imádom őket annyi fajta és személyiség van ,mind más!! Különlegesek!! Imádni valóak!
2010. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!