Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpenyúl cica és kutya mellé?

Törpenyúl cica és kutya mellé?

Figyelt kérdés

sziasztok! azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok,hogy szerintetek 4kiskutya,1 kiscica mellé be merjek vállalni még 1 törpenyuszit?

időm lenne vele is ugyanúgy foglalkozni, ki lenne engedve a ketrecből, amikor otthon vagyok.



2019. szept. 28. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Össze lehet őket szoktatni, de igen sajnos ez is időigényes, és nagyon nem 5 perc
2019. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb tudnivaló : a nyulak társas állatok. Minimum kettőben gondolkozz. Célszerű alapból összeszokott párost venni, testvéreket pl. Tudom, hogy sokan most meg fognak győzni az ellenkezőjéről, de az elfogadott, modern elvek szerint semmiképp sem ajánlott egyedül tartani.

A második dolog, hogy rendkívül félős állatok. Amit a kutya vagy macska játéknak szán, az neki lehet halálos fenyegetés.

Úgy vállald be, hogy megoldható legyen elszeparálni őket.

Az is nagyon rossz a nyúlnak, ha a ketrecben van és kívülről nyúlkál be a kutya macska.

Én csak felügyelettel engedném össze a kutyákkal és a macskával

2019. szept. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen ezt olvastam, hogy 2 nyuszi jobb lenne.

a nyuszik amikor nem vagyok otthon egy másik helyiségben lennének ahova a cica illetve a kutyák nem mennek be.

erősen figyelnénk rájuk. és fokozottan próbálnánk a többi állattal összeszoktatni.

2019. szept. 28. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!