Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten kutyaovit, illetve kutyasulit?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapest melyik részére vagy kíváncsi? Mert elég sok van. Dél-Budáról Őrmezőn a tükrösök ovijával van tapasztalatom és a Top Manccsal.

A tükrösök nem rosszak, náluk a módszer adva van, ennek utána lehet nézni. Amiért váltottunk az az, hogy a eléggé szobakutya-központú a képzés (a felvetett problémák, gyakorlatok), vagy csak mi fogtunk ki olyan oktatókat. Előnye az ovinak, hogy rugalmas, szóval lehet olyat csinálni, hogy egyik hétvégén szombaton mész, máskor vasárnap. Több a játék és kevesebb a feladat, tanulásra van külön kölyök tanfolyamuk.

Top Mancs: itt időben egyszerre van az ovi és a suli, de a kölyköknek külön csoportjuk van, ahol tanulgatják azt, amit a nagyobbak, de az ő tempójukban, több játékkal. A sulis felnőtt kutyáktól nincsenek "légmentesen" elszeparálva. Ők nincsenek egyféle módszerre rákattanva, szakmailag szerintem nem rosszak (jó, G. M. konkrétan etológus ;)), mondjuk volt 1-2 dolog, amit nem értettem, hogy miért úgy (az én saram, mert nem kérdeztem).

Ezen a környéken még a városi kutyák iskoláját emlegették még páran. Akivel beszéltem, elégedett volt velük, de saját tapasztalatom nincs.

2019. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tukrosok osdzes kutyaja agressziv lesz. Ezt latom a kutyakon. A sajat gazdajatol fel mind. Oket nem ajanlom!!!


Olvasd rl Fennel: Kutyapszichologia c konyvet. A sorrend betartasan alapszik. Nem a tanitas a lenyeg!!!!

2019. szept. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljes szívemből ajánlom a Jókutya Iskolát Csepelen! Náluk profibb csapattal még nem találkoztam. A hangulat is mindig szuper, imádják a 2 és a 4 lábúak is! :)
2019. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat ☺️☺️
2019. szept. 30. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!