Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok Budapesten ilyen...

Tudnátok Budapesten ilyen kutyasulit ajánlani?

Figyelt kérdés

Jártunk a kutyámmal tanfolyamra, amit sikeresen el is végeztünk. Alapszintet raktunk le. (ül, fekszik, lábhoz, hozzám...kb ennyi)

Nemsokára költözünk vissza Bp-re. Nálunk nagyon vacak kutyázás szempontjából a helyzet, szinte sétálni se tudunk egy normálisat olyan sok a kóbor meg önsétáltató eb.

Na mindegy is....

Olyan kutyasulit keresnék, ami nem ilyen tanfolyamos rendszerű, hogy pl. 8 hét 40ezer (elhiszem, hogy a cerbi meg a tükör nagyon jó, de hogyis mondjam, a kutyámnak "örökös foglalkozás" kell), hanem olyat, ami folyamatos. Tehát havi díjas, ahol tudunk ismételni is egy picit (mert sajnos kell), az esetleges problémáinkra megoldást találni.

Bp-n belül szinte mindegy hogy hol, ha tömegközlekedéssel jól megközelíthető, hála égnek a buszozást elég jól tűri.


2013. nov. 27. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Cerbi klubtag.A pénzt tudom,de folyamatosan vannak összejövetelek,folyamatos a foglalkozás.
2013. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]



nem jártam oda, de nagyon szimpik!

2013. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tanfolyamos rendszerű iskolákban sem áll meg az élet a tanfolyam után - ha elvégezted a kellő tanfolyamokat, akkor mehetsz klubra, ami már havidíjas és folyamatos.

Ami új és jónak tűnik, az Akela kutyaiskola, de az nem tudom, milyen rendszerű.

Az Ebgondolat is jó, ha nem nagyon problémás a kutyád.

Bp körbe van bástyázva sulikkal, a Népszigetin meg a Cerberoson kívül biztos van másik is így a közepében... jah ott van még az Alfa, arról is mondják, hogy jó.

2013. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a tanfolyamos jellegű sulikban a tanfolyamok után klub van ahol folyamatos munkát tudsz biztosítani a kutyáddal. A népszigeten van klub (itt trükköket tanítanak + játszotok a kutyákkal), van öv, agility, mantrailing, frizbee, nyomkövetés. Nem kötelező kiválasztanod egyet, egyszerre akár az összesre is járhatsz, mert nem egy időben vannak az edzések.
2013. nov. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


most láttam róluk egy videót a youtube-on, nagyon szimpik szintén!

2013. nov. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!