Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hülye kérdés, de mit látsz,...

Hülye kérdés, de mit látsz, ha fázik a kutya lába, mit csinál? Én még konkrétan nem láttam olyat (pedig az egyik kutya talpa néhol még szőrhiányos is az ujjai közt) Komoly "tapasztalásokat" kérnék, ha lehet.

Figyelt kérdés
Azonkívül, hogy hideg a lába ugye...

2019. szept. 29. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem angol cockerem van, télre mimdig hagyjuk megnőni hosszúra a szőrét, a lábán is. Séta közben nincs jele annak, hogy fázna, ugyanúgy kotor a hóban, mintha ott sem lenne, pedig hosszú ideig szoktunk kint lenni. A felszínen be is fagy ilyenkor a szőre, de nem fagy át teljesen. Egyedül esténként, ha nem mozog lehet látni, ha hűvösebb van a lakásban, hogy összekuporodik és kinyúlás helyett magaalá húzott lábakkal alszik a párnáján.
2019. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! Az én labradorom csak meggondolja, hogy kimenjen -e +10 fok alatt, de mondjuk a teste eléggé szőrhiányos betegségből kifolyólag.
2019. okt. 1. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!