Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem közepes...

Mondanátok nekem közepes testű, rövidszőrű, közepes mozgásigényű fajtákat, amik panelban is jól érzik magukat?

Figyelt kérdés
Napi 3x sétával természetesen.
2019. szept. 30. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Yorkshire Terrier, nem hullik a szőre, nem igényel sok mozgást, bárhol elvan és pici :)
2019. okt. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok első válaszoló. A yorki pont közepes testű és rövidszőrű, ahogy a kérdező kérdezte... irónia vége


Amúgy whippet, vagy beagle, amit javasolnék. A whippet, ha kifutja magát egy igazi kanapékutya. A beagle több sétát igényel, de nem kielégíthetlen a mozgásigénye. Többet is ismerek személyesen, napi 2 óra sétával boldogan elvannak. Fázósak, panelba is szuperek.

2019. okt. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Agárfélék (mint a whippet is), tökéletesek :)
2019. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy cocker szőre sem olyan borzasztó hosszú, ha trimmelve (vagy nyírva) van, és rendszeres mozgással remekül elvan panelban.

A beaglet én nem ajánlanám kezdőnek, borzasztó makacs.

2019. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Második válaszoló! Te mindig ilyen tapló vagy, vagy esetleg rossz napod volt?

A Yorkiból van kisebb-nagyobb méretű is. És a 80%-ának le van nyírva van a szőre. Hozzá teszem félévente kell nyírni.

Ahelyett hogy gratulálgatsz inkább tájékozódj!

De akkor már nézzd a hogyan legyünk kedvesebbek oldalt is.

2019. okt. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Einstein... Attól még, hogy le van nyírva, hosszúszőrű fajta. Ennyi erővel bármelyik kutya rövidszőrű. Elárulok egy titkot. Visszanő, akár földig érőre is. És nagyon nem félévente kell nyírni, hanem havonta/másfél havonta. Jah és yorkiból még mindig egy méret van, standard szerint max 3.2kg, ami kistestű. Ha valamihez nem értesz, ne okoskodj. A kérdező rövidszőrű, közepes testű (10kg+) fajtákat kért.
2019. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Borzasztó buta vagy! Milyen egy méret?? Nem láttál még Mini Yorkit, meg közepes testűt? Nem tudom milyen kutyákkal találkoztál idáig, de Yorkikkal nem sokkal az is biztos. Fél évente nyírom a sajátomat ;) Szerintem az nem megterhelő, mivel a rövid szőrűeket is trimmelni kell. Gyakrabban mint a hosszú szőrűeket nyírni! Úgyhogy ne nagyon osszad az észt ha nincs is, mert elég idegesítő vagy, hogy unalmadban nem tudtad kikerülni az első kommentemet sem..Megspórolhattál volna egy felesleges leégést magadnak! Attól, hogy nem felel meg a tipp a keresendő kutyára, még bátran ajánlom neki, mert nincs velük sem több, sem kevesebb gond mint bármelyik másik fajtával!

De bármilyet is választasz kérdező, csak jól jársz vele. Legalábbis biztos nem leszel ilyen stresszes mint egy-két ember. :)

2019. okt. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Az... Mini yorki meg közepes testű. Nincs több kérdésem. Meséld majd el ezt egy tenyésztőnek. :D csak nehogy kinevessen



Ajánlom figyelmedbe a yorkshire terrier FCI által elfogadott standard leírását. ;)


[link]

2019. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jah és még valami: Rövidszőrűt trimmelni? El ne kezdjen senki egy rövidszőrű kutyát trimmelni. Atya isten. Nem hiába 0%-os a válaszod. Tévedni nem bűn. Okoskodni viszont nagy hiba.


Kérdező: bocsánat, de ekkora baromságot nem hagyhattam szó nélkül. Ha rövidszőrű, közepes testű kutyát szeretnél, véletlenül se yorkit vegyél. :D

2019. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazi “gyakori kérdések” fan vagy úgy látom. Nagyon unalmas lehet az életed. Szegény....nem lehet sok barátod ha itt beszélgetsz. 😂
2019. okt. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!