Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem közepes...

Mondanátok nekem közepes testű, rövidszőrű, közepes mozgásigényű fajtákat, amik panelban is jól érzik magukat?

Figyelt kérdés
Napi 3x sétával természetesen.
2019. szept. 30. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez is bizonyítja, hogy igazam van ;) már nem tudsz mivel érvelni, csak személyeskedni. De ahogy látom, te is előszeretettel válaszolsz... :D


Én részemről befejeztem. Nem állok ki szellemi párbajra fegyvertelen emberekkel. Aki nem tud érdemben válaszolni egy kérdésre, görgessen tovább. Ilyen egyszerű.

2019. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Dobermann, fázós kutya csak bentre jó, sokat ugat és sok energialevrzetés kell. Havanese, hosszabb szőrű de nem hullik viszont elég kis agresszor. Staffi, rövid szőr de hullik, lusta és emberközelség igényű...
2020. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!