Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja? (hányás)

Lesz baja? (hányás)

Figyelt kérdés

A kutyám kapott csirkét, és túl gyorsan ette meg. Kihányta és mire észrevettem már meg is ette a hányást. Nem levert, nem remeg, fekszik az ágyban, bújik hozzám és néha leugrik és járkál a lakásban. Lehet baja, hogy megette? Holnap diéta? Ha igen, akkor mit adhatok neki?

Nem szokott hányni, pedig mindig gyorsan eszik. Mielőtt elhoztuk több kutyával élt együtt lehet, hogy azért eszik gyorsan, mert volt, hogy a nagyok megették a kajáját. Erről valahogy le lehet szoktatni?


2019. okt. 2. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Inni nem akart, mire ezt leírtam oldalra feküdt és el is aludt. Nagyon féltem :(
2019. okt. 2. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja tőle. A kutyák kb mindig megeszik amit hánynak. Akkor van baj inkább, ha ott hagyja.


Az én kutyám kiskorában megette a kakiját. Kihányta, majd újra megette. Még ettől se lett baja, pedig naaaggyon undorító volt.


Lehet kapni habzsolást lassító tálakat, próbald meg egy olyanból etetni.

2019. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt nem szoktam diétás fogni az amúgy érzékeny gyomrú kutyámat se. Maximum a másnapi étkezést nem kettő adagban kapja, hanem három vagy négy felé bontom neki. Ha nem volt savas(sárga) a hányás akkor semmi baj vele, előfordul az ilyen. Én is tudom javasolni a falásgátló tálat vagy a kézből etetést.
2019. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Moborkutyaknal meg kozosen etetett kutyaknL ez gyakori. Ne torodj vele. Majd idovel latni fogja,h mindig kap enni minden nap min egyszer toled!! Honapokalattt kialakul a bizalom.


Neh dietaztasd emiatt. Viszont adj a nyershushoz nyerszoldseget,hogy ne savasodjon tul a kutya.

2019. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, néha előfordul, főleg, ha habzsol a kutya, és vissza is szokták enni a hányásukat. Semmi baja nem lesz, ne aggódj!
2019. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :) szerencsére nem volt baj, picit nyűgös volt, de hamar elaludt. Bár ezen nem csodálkozom, ha én hányok is ugyanezt csinálom :D másnap csak tápot kapott, semmi jutalomfalatot vagy finomságot, de szerintem tanult belőle, mert azóta lassabban eszik 😁 Azt a tálat mindenképp kipróbáljuk, nem is tudtam, hogy létezik ilyen, köszi, hogy írtátok. Nem szeretnék többet ilyet, alig aludtam éjjel, végig őt figyeltem, hogy jól van-e.
2019. okt. 4. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!