Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet abból probléma, hogy a...

Lehet abból probléma, hogy a kutyámnak az állatorvos egy fecskendővel adta be a veszettség elleni és a kombinált oltást?

Figyelt kérdés
Felszívta egy fecskendővel mind a kettőt, és egyszerre adta be. Nem lehet gond az esetlegesen különböző segédanyagok vagy valami más miatt?

2019. okt. 4. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Én úgy tudtam 2 hét különbséggel kell beadni a kettőt.Nekem már elmúlt 3 és fél hónapos mikor vittem a 2. kombira,de még így is várt 2 hetet a veszettség ellenivel.
2019. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szokták egybe adni, különösen az ismétlő oltásoknál.
2019. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem lesz vele semmi baj, Kérdező. Valószínűleg labilisnak látta a kutyát (vagy a gazdáját...) és nem akart 2x szúrni.


És az #1-nek: ez csak a kölyökkori oltási sornál van így, felnőtt kori ismétlőknél mehet egyszerre a kombinált és a veszettség elleni. Sőt, majd minden gyártónak van olyan kombináltja, amiben benne van a veszettség elleni komponens is.

2019. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, szokták egyben, ahogy írták, az ismétlő oltásokat. Én is gondolkodom rajta, hogy így folytassuk a mentett kutyámmal az oltási sort. Olcsóbb is, mint külön-külön.
2019. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugtató, hogy ez így rendben van. A kutyus egyébként nyugodt és barátságos, szóval nem az volt az oka, hogy "labilis" lenne. Inkább spórolni akart a fecskendőkkel szerintem.
2019. okt. 4. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem

A kutyádnak akar jót és te meg vinnyogsz



Miert nem kérdezted meg?!fillérekbe kerül a fecsi

2019. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Es voilaa

A gyógyszergyárak így csinálják a vakcinákat hogy ne csapjak ki egymást..🤫

2019. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!