Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Játszottam a kutyámmal és az anyjával és véletlenül az anyja helyett engem harapott meg mert pont ott volt a kezem, viszont nem olyan nagyon, nem is vérzett, csak látszott egy picit a foga rajta,1 óra múlva már el is múlt?

Én be vagyok oltva tetanusz és vérmérgezés ellen. Ha nem folyt a vér, ugye nem lehet baj? Ugye nem fogok meghalni?

A kutya fél hónapos, még nem lett beoltva, jövő hónapban megy oltásra és chip-elésre.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, harapás, veszettség, állatorvos

márc. 17. 11:12  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nem lesz semmi bajod.

De mivel oltottak be vérmérgezés ellen?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont márc. 17. 11:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pár hónapja voltunk osztállyal védőoltáson, tetanusz és vérmérgezés oltást kaptunk egyben, 10 évig véd.

# 2/17Időpont márc. 17. 11:17 Privát üzenet
Semmi bajod nem lesz. Mivel nem találkozik idegen kutyákkal, csak az anyjával, aki ugye oltott, így nem kaphat el semmit, vagyis nincs mivel összefertőzzön.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont márc. 17. 11:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Öö, hát igen, nem megy ki a kertből, csak az anyjával van viszont csúsztúnk az oltásával és nincs beoltva mert beteg volt és azt mondta az állatorvos, halasszuk kicsit.. ezért nagyon aggódom..

# 4/17Időpont márc. 17. 11:20 Privát üzenet
Vérmérgezés oltás nem létezik, de egyébként nem lesz bajod, nyugi.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont márc. 17. 11:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pedig írja az oltási könyvben

# 6/17Időpont márc. 17. 11:36 Privát üzenet
Hogy tudott akkorát harapni egy 2 hetes kutya, hogy elkezdj aggódni? De amúgy semmi bajod nem lesz, ne parázz

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont márc. 17. 11:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert látszott a foga rajta és fájt utána picit

# 8/17Időpont márc. 17. 11:45 Privát üzenet
Te tényleg beszri egy alak vagy. Már ne haragudj.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/17Időpont márc. 17. 11:45 Privát üzenet
Lefotóznád kérlek? Mert egészségügyisként, sebészet-traumatológián dolgozva a vérmérgezés oltás nekem eléggé új infó.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont márc. 17. 11:46 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kutyám december közepén kezdett tüzelni, kb.10 napig vérzett, utána tankönyv szerint el is múlt, azonban most az előbb újra észrevettem egy vérfoltot a helyén és megint gyakran...
Tavaly meghalt a kutyám a garázs előtt múlt ki szegény. Az új kutyus állandóan ott szeret lenni. Miért?
Gáz lenne, ha a kutyámat Cézárnak nevezném el?
Milyen viselkedésben mutatkozik meg hogy a kutyát nem nevelte az anyja (pl meghalt)?
Nővérem már szinte a kutya anyja?
Ha a barátnőm volt kolegista, de a szülei megengedték hogy nalunk lehessen. De hétvégente haza megy. Állitólag intézetbe fogjak ezert küldeni, az anyja szerint. Vajon igaz lehet? Nem múlt el 18

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!