Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bagle fajta kutyám vemhess...

A bagle fajta kutyám vemhess egy hét és megszületnek a kölykök besegítsek neki a szülésben vagy hadjam egyedül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 10:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
20%

Nem irigyellek, mindjárt jön a banda, és te leszel a föld leggonoszabb szaporítója:)Szegény:(


Semmiképen ne hagyd egyedül, szerintem keress valami barátot aki már csinált ilyet, vagy akár dokit aki jelen lenne, mert az a biztos.

2010. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
46%

Legyen a te lelked erős! Beszéld meg a dokival, hogy mi a teendőd.

Én már nem írom le, de lesz, aki a válaszával, talán nem fog lelket simogatni, de igaza lesz!

2010. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
Hagyd egyedül csak néha nézz rá(2-3 percenként).A szülésig csinálj neki egy szülő "szobát"(pl. egy dobozba rakj bele törölközőket és amikor a kutya szül takard le a tetejét) Ja és próbáljatok meg csendben maradni. :)
2010. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, ha nem tudod, hogy mit kell tenned egy szülésnél, miért fedeztettél?


Szerintem egyébként szólj az állatorvosodnak, hogy mikorra várhatók a kölykök, és beszéld meg vele, hogy komplikáció esetén, akár hajnali egykor is, de hívni fogod, és adott esetben segít (jelentse ez akár azt, hogy te beviszed a kutyut a rendelőbe, vagy akár azt, hogy ő megy ki hozzátok).


Ha minden rendben lezajlik, akkor csak egy kontrolla kell elmennetek miután az összes kölyök megvan, nehogy maradjon benne egy pici.

2010. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
22%
Fogadjunk mindjárt kezditek a fúúúúúúúúúúúj szaporitó dumát...
2010. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%
miért nem az?
2010. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
én nem akartam kölyköket csak elmentem 3napra nyarlni és az egyik barátomnál hagytam ahol van egy kan beagle és a barátom hívott föl hogy azt csucsinálják
2010. júl. 16. 10:34
 8/35 anonim ***** válasza:
66%
mekkora az apa??? ultrahangon voltatok? amint rájöttél, hogy vemhes még lehetett volna ivartalanítani....a helyesírásod meg kritikán aluli
2010. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
66%

Ultrahangon voltatok? hány kölyök lesz? Érdemes még szülés előtt csináltatni egy utolsó alapos orvosi vizsgálatot, az orvos el fogja tudni mit tegyetek, hogy minden rendben legyen, és mikor kell értesítenetek őt. Ha jóval nagyobb nála a kan, akkor a kölykök lehet, hogy nem fognak kiférni, ilyenkor azonnal császározni kell, mert belehalhat a szuka kutya is.


A véleményemet én sem fejtem ki, megtettem már itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1011053-mi-le..

2010. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%

micsoda véletlenek vannak .. és gondolom a kiskutyákért nem is fogsz pénzt kérni amikor majd eladod öket ...


legalább herpesz ellen oltva van a szukád?

legalább 1x megmutathatnád szülés elött a dokinak

és ne hagyd egyedül szüléskor!!! nem is tudom hogy jut ilyene eszedbe

2010. júl. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!