Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Bichon Havanese...

Szeretnék egy Bichon Havanese kiskutyát! Szerintetek ez a fajta ha naponta 4-szer levinném sétálni akkor kibírná egyedül 7 órát a lakásban amíg dolgozom?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus szobakutya.
2010. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, és imádom. A napi négyszeri séta elég neki, de azért sokat kell vele játszani. Igaz, hogy mi családi házban lakunk, és akkor jön-megy amikor akar, de ha nem vagyunk itthon, akkor szinte mindig a házból jön ki ha hazajövünk.
2010. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez a fajta kutyus is mint a többi nagy szeretet igényes sokat kell vele foglalkozni és kimondottan nem bírja a bezártságot egyik ismerősömnek is van ilyen és ha nincs otthon vele valaki akkor azt nehezen viseli el!
2010. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Lennének olyan napok amikor otthon tudnék vele maradni de sajnos sokat lenne azért egyedül. Nyáron szeretném elhozni mert akkor otthon tudnék vele lenni, amíg megtanulja a szobatisztaságot. Szerintetek ez a fajta jó választás lenne? Nekem ezelött csak nagytestű kutyusom volt, és ő kertben van otthon a szüleimnél. Azért gondoltam a Havanesere mert lakásban nem szeretnék nagytestű kutyust tartani plusz a kicsit bárhova magammal tudnám vinni. Bármiyen tanácsot szívesen fogadok! Van még olyan fajta amit ajánlanátok?
2010. ápr. 16. 09:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fajta nagyon jó választás ha rám hallgatsz!

Abszolút család centrikus,szereti a gyerekeket,könnyen és gyorsan tanul,nem hullik a szőre...:-)

2010. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted nem lenne baj ha egyedül lenne amíg dolgozom? Imádom a kutyusokat és nem szeretnék neki rosszat! Úgy gondolom, hogy sokan tartanak kutyát lakásban amellett, hogy dolgoznak vagy tanulnak!
2010. ápr. 16. 10:00
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és még azt is szeretném megkérdezni, hogy ti hol vettétek a kiskutyát? Tudtok ajánlani nekem valamit?
2010. ápr. 16. 10:25
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Én Expresszen nagyon nagyon alaposan átnéztem a tenyésztők által feladott hirdetéseket egy jó párat felhívtam de persze előtte nagyon végig tanulmányoztam,hogy mi az amit meg kell nézni egy faj kutyán ...

Aztán találtam egyet vidéken és a kutyus egészséges nagyon fitt nincs vele semmi gond az állatorvos is megmondta,hogy nagyon szép egészséges kutyus!Remélem segítettem egy kicsit is !

2010. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Levendula05 válasza:
Szia, szerintem kutyafajtától függetlenül nevelés és szoktatás kérdése. Majd megtanulja, hogy ha otthon vagy foglalkozol vele, de ha el kell menned, bizony egyedül fog maradni-de te vissza fogsz jönni. Ha ezt megtanulja nem fog sírni utánad.Ha pedig nagyobb lesz annál jobban fogja viselni. A kutyák amúgy is az egész délelőttöt végigszundizzák :))
2010. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen az expresszen nagyon sok hirdetés van, csak nehéz kiszűrni melyik megbízható. Külföldön élek, de nyáron otthon leszek, uh akkor majd jól körülnézek, és remélem talalok egy jó kennelt. Innen csak egy kicsit bonyolultabb a keresgélés! Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek!! A fajtával kapcsolatos tanácsokat bármikor nagyon szívesen fogadok!
2010. ápr. 16. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!