Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg neki?

Hogyan tanítsam meg neki?

Figyelt kérdés

Mostanában az utcánkban több olyan is történt, hogy megmérgezték a kutyákat. Az én kutyusom imádja a hasát, mindent elfogad idegenektől is. Félek hogyha bedobnak valamit a kerítésen, megeszi. Éjszaka bent van, de reggel 7kor kivisszük a kertbe, és este jön be.

Egyenlőre úgy oldottam meg, hogy hátra kötöttem a kertbe (hívhattok akármilyen állatkínzónak, de inkább ideiglenesen legyen megkötve minthogy megmérgezzék).

Egyébként úgy ahogy jólnevelt kutyus, napi 2 órákat sétálunk, agyilag is jól lefárasztom. Alap parancsokat tudja is. Hogyan taníthatnám meg hogy egyáltalán ne fogadjon el idegentől ételt?


2019. okt. 12. 09:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a hazban bezarva. Ott van kenyelemben biztonsagban. Ahogy a lakas kutyank is. Aztan viszed setalni,futni,ha hazaersz!!
2019. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!