Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az az összeg amit...

Mennyi az az összeg amit adnátok egy kutyáért?

Figyelt kérdés

Nálunk szóba hozódott a vásárlás de amiért párommal nem egyeztek ebben a nézeteink így én sajnos letettem róla.

Egy kutya amit én szerettem volna 1500euro.

Gondoltam jövő nyáron amikor megkapja a dupla fizetést ebből ki is jönne, ő viszont sokalja az árát.

Ezért én inkább lemondok róla mintsem hogy a feléért vegyek egy bizonytalan eredetű, betegeskedő, ideggyengét egy szaporítótól.


2019. okt. 14. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit most nézek tenyésztőt és már egyeztettem vele, talán egy év mlva lesz megfelelő alom, ott 2500EUR lesz (attól is függ, hogyan sikerül a fedeztetés).
2019. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben 1500 euro a plafon.

Nagyon tetszik az ír farkas. A legolcsóbb amit láttam 3000 euro. Ennyi. Letettem róla, Ez már nem az én pénztárcámnak való. Addig nyújtózz ameddig a takaród ér.

2019. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!