Bailey az egy kutya négy élete cimü filmből, és Tequila a Tequila és Bonetti kalandjai cimü tv sorozatbol, mindegyik kutya bernáthegyi keverék? 25/F




válasza:



válasza:Ja, hát miért nem azt írtad, hogy "tequila és bonetti legújabb kalandjai" annak ez a címe.
Igen az a kutya bernáthegyi és labrador keverék.




válasza:Tequlia inkább leonbergi vagy moszkvai őrkutya keveréknek néz ki :D
De vhol biztos le van írva
Bailey meg golden, a végén pedig vmi mix.




válasza:6. Tequila bernáthegyi labrador keverék nézz utána.
Bailey meg szintén bernáthegyi keverék (az utolsó kutya).




válasza:Miért kell mindenhez oda írni a kort és nemet? Adószámod lemaradt..🤣
Az egyik kutya egy Bordeaux-i (francia masztiff),a másik egy Retriever-Bernáthegyi keverék.
Bailey a filmben rengeteg fajta kutya.Elsőként Golden Retriever,majd Német juhászkutya,Pembroke Corgi,és a végén Bernáthegyi-Ausztrál juhászkutya keverék.
A filmben a másik kutya (a szuka) egy Landseer,nálunk nem nagyon ismert fajta.
Kapcsolódó kérdések:
Tudom már kiírtam ezt a kérdést elég idiótán sajnálom csak épp igyekeznem kellett.Úgyhogy remélem mostmár érthetőbb.Lényegében arra lennék kíváncsi hogyha most a szuka golden retriever pároztatnám a szomszéd kan bernáthegyivel (egy semleges területen),akkor ha majd...
Http://kep. Psharing.com/839106. jpg
Ez elméleti kérdés, nem akarok kutyákat szaporítani, nincs is kutyám. De elvileg lehetnek egy ilyen kicsi és nagy kutyának kölykei? Gondolom, ha a csivava szuka, úgy nem, mert túl nagyok lennének, meg fordítva is nehéz lenne összehozni a dolgot (hacsak nem mesterséges a megtermékenyítés).
Lehet hogy buta kérdés de megéri? Van egy bernáthegyi-németjuhász keverék szuka kutyám és a barátnőmnek egy vizslája. Érdemes lenne a pároztatás?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




