Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem deviáns egy...

Szerintetek nem deviáns egy kicsit, hogy a kutyatartók több mint fele több puszit ad kedvencének, mint partnerének?

Figyelt kérdés
[link]
2019. okt. 20. 22:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Jó kérdés, hogy kiket kérdeztek meg a felmérésben, hogy ez az arány jött ki. Egyébként meg az ő dolguk. Ha ők szeretik a kutyát puszilgatni és a kutyának nincs ellenére, akkor lelkük rajta. Amikor az egyik ismerős ismerőse az én kutyámat egyből elkezdte puszilgatni, visszafojtottam a megjegyzésemet és hagytam boldog tudatlanságban. A kutyuska ugyanis emberi fekáliától volt bocitarka :S.
2019. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Más kutyáját nem puszilgatom, a sajátomról meg tudom, hogy tiszta, mocskosan meg irány a fürdő, amit utál, de hajthatatlan vagyok. :-)
2019. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem azzal van a baj és nem is arra irányult a kérdés, hogy puszilgatják, hanem hogy többete puszilgatják, mint a párjukat. Ami szerintem elég szomorú. Szeretni kell az állatokat, de hogy jobban törődjek vagy foglalkozzak a kutyámmal, mint a párommal .. :-/
2019. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem deviáns, hanem normális.
2019. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!