Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 éves múlt szuka tacskó...

1 éves múlt szuka tacskó kutyám morogja az anyját állandóan. Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
Mit lehetne tenni? Kinövi majd? Sajnos hiába fegyelmezem hogy ne morogja, jobban morog tőle, pl ölbe veszem az anyját és utána ugrik és közbe morog. Lehet attól van hogy most jött meg neki először? Szeptemberben volt 1 éves.

2019. okt. 25. 22:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
13%
Utolsó válaszolónak: mi az hogy nem számít az oltási könyv? Kit érdekel hogy törzskönyvezett vagy sem? A keverék nem is kutya vagy miről beszélünk? És mi van akkor ha nekem van egy keverék kutyám és szeretném ha ellene 1x életében? Ettől azonnal egy mocskos szaporító leszek? Igen akik hasznot akarnak húzni szerencsétlen állatból azokkal nem értek egyet én sem, de ha én mondjuk megtartom a kölyköket vagy egyet kettőt elajándékozok ismerősnek attól még nem leszek mocskos szaporító.
2019. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%
#21 De, sajnos igen. És ez már annyi helyen meg lett magyarázva, hogy már leírni is unom.
2019. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
A törzskönyv, te félelmetesen ostoba, kérdező, te. Uram atyám, a segged ki tudod amúgy törölni egyedül?!
2019. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
37%
#21! De, igen, mocskos, aljadék szaporító leszel! Miért, mi másnak képzelted magad akkor, ha beteg, ideggyenge keverékeket gyártasz, akikre semmi felelősséget nem vállalsz?
2019. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
25%
Ki mondta hogy nem vállalok felelősséget? És honnan a p*csából tudod te hogy a keverék csakis ideggyenge lehet? Rohadtul nem vagyok szaporító, 10 éves a keverék kutyám, makk egészséges, nem ellettem őt soha, ez csak egy gondolat menet volt. Amúgy nem én kezdtem ezt alpári stílust szóval nem én vagyok itt a mocsok.
2019. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
29%
Van wesen tesztje? Van eü szűrése? Hát a kannak és a nagyszülőknek? Ha nincs, mi is a garancia arra, hogy nem örökít ideggyengeséget és betegséget? Hogy is tudnál így felelősséget vállalni? Tessék, folyatsd kérlek a gondolatmenetet!
2019. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Tudjuk hogy te is szaporító vagy, ne szólj be másoknak.
2019. nov. 15. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!