Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix és fürdés? Nem...

Advantix és fürdés? Nem hatásos, ha vízben volt?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem igazán vízálló az Advantix, csak a nedvességet bírja. Mi a teendőm most? Már úton vagyunk a hétvégi strandolásra, és sajnos csak most reggel toltam rá a kutyura a szert. Kvázi felesleges volt? Mikor tegyek rá újra? Van még 3 adag... Még holnap is fürdünk, aztán megyünk haza. De ha nem is vizálló, akkor hiába tennék rá akár holnap? Ja, erdei tanösvényre is mennénk... Tanácstalan vagyok egy kicsit.
2010. júl. 17. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Legalább két nap kell, hogy beivódjon a bőrbe. Ha úszni mentek, ne rakd rá. Utána is várj vele legalább két napot. Ha rajta van, maximum rövidebb ideig hat, ha sokat ázik vízben a kutya.

Végső megoldásnak talán az erdei sétához valamelyik sprét vesd be.

2010. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy itt nem lehet ilyesmit kapni, és későn gondolkoztam :( esetleg offot vajon lehet rátenni?
2010. júl. 17. 11:55
 3/3 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Persze,hogy lehet.

Mi a Protect szúnyog és kullancsriasztó használjuk magunkra is pl. vadászatnál a kutyákra erdei-mezei séták alkalmával,bevált.

2010. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!