Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtépte egy kutya az enyémet,...

Megtépte egy kutya az enyémet, mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Megtámadta egy nagyobb kutya az én kistermetű kutyámat. Külső sérülés nincs rajta, nem húzza egyik lábát se, viszont ha meg akarom emelni, akkor sír, nem engedi. Lehet hogy mégiscsak fáj valamije? Vagy csak a sokk? Mit kéne tennem? Itt a megyében nincs ügyelet, csak holnap tudom orvoshoz vinni.
2019. okt. 27. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokkban van szerintem . .hogy történt az eset ?
2019. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha fáj neki, ne emelgesd. Lehet belső sérülés is.

De holnap a doki legyen az első utad.

2019. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Hát, én tuti vinném a legközelebbi dokihoz, tökmindegy, milyen messze van. Mert ha pl. belső sérülése van, holnap már csak a kertbe áshatod el:( - nem durvaságnak szánom, ez a realitás.
2019. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Szerezz be könnygaz spayt és legközelebb fújd le az agresszív kutyát


Gazdáját feljelentheted ha van tanú vagy bizonyíték


Úgy látszik a gazdira is ráfért a tanítás...

2019. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Futtatón nekiment egy másik kan.


Ül és néz maga elé. Nem tud lefeküdni, próbálkozik, de nem megy, látszik hogy valami ott a mellső lábainál fáj. Eszik, iszik, ha szólok hozzá akkor figyel.

2019. okt. 27. 16:06
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a mi 10 kilós utyánkat tépte meg 2 malinois, rajta sem látszódtak durva külsérelmi nyomok, viszont az egyértelmű volt, hogy nagyon rosszul van. Azonnal indultunk az állatkórházba, ahol ahogy felemeltük a vizsgálóra egyből légmellet kapott, ugyanis kilyukadt a tüdeje. Akkor már elkezdett durván vérezni is. Én a helyedben elindulnék vele ügyeletre! Lehet csak a bordái sérültek, de lehet sokkal komolyabb is!
2019. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Mindig a szocializatlan kiskutyak provokaljak ki a bajt.

Akkor is nyivakolnak,ha hozza se er a nagyobbkutya.


Ha szocializalt lenne a kutyad, meg hallgatna rad,ha hivod,akkor nem tortent volna ilyen.


Ugye a hozzaerto gazdi latja mar az edo masodercnen,h szereti-e egymast ket kutya vagy nem......

2019. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

Ha nincs kulserel

I nyom,akkor hogy harapta volna meg????


Maximum jatszott es a sulytol meghuzodott a laba. De ez se tamadas.

2019. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem latszik semmi,akkor hogy tepte meg???? Ha tep egy kutya,igencsak folyna a ver....
2019. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám volt a hibás, nagyon is jól nevelt, behívható, jól szocializált kutyám van. A másik kan kezdte. Zúzódása lett az orvos szerint akivel beszéltem és videochateltem.
2019. okt. 27. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!