Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rárakhatom a kutyámra a...

Rárakhatom a kutyámra a frontline cseppet, attól függetlenül, hogy megtépte egy másik kutya?

Figyelt kérdés
Tegnap az udvarunkba valószínűleg beugrott egy kutya és megtámadta a miénket. Mikor hazaértem tiszta vér volt a feje, a nyaka, a füle, a hónalja és a szeme be volt dagadva. Voltunk állatorvosnál, kapott antibiotikumot meg kenőcsöt. A kutyámban ma találtam pár kullancsot és vettem kullancsirtó cseppet. A kérdés az, hogy rárakhatom most a kutyára vagy várjak vele, amíg meggyógyul? (természetesen nem a sebére tenném)
2010. márc. 19. 22:27
 1/3 Akiteki ***** válasza:
Inkább kérdezd meg az állatorvost. A bőrön keresztül szívódik fel, lehet hogy gyengítik egymás hatását az antibiotikummal. Egyébként a frontline már régóta hatástalan a kullancsok ellen, immunisak rá a dögök. Állatorvostól kérj másfélét, árban ugyanott van.
2010. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy gondolom, mint az első hsz.

A frontline- t már nálunk sem használják, Advantix- et veszek a kutyáimra helyette.

2010. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rárakhatod, de csak is olyan helyre a bőrén, ahol tuti nincs sérülése.
2010. márc. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!