Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spot-on vagy nyakörv? Illetve...

Spot-on vagy nyakörv? Illetve milyen márkát ajánlotok? Bolha, kullancs, szúnyog ellen. Bravectot nem szeretnék, túl sok körülötte a hiszti.

Figyelt kérdés
Malinos, ha ez számít

2019. okt. 29. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne
2019. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi Bravect-ról váltottunk egy hónapja Foresto nyakörvre, eddig egy kullancsot találtam befúródva, de az is döglött volt. Szóval egyelőre jó. Dícsérik az Advantix cseppet is és állítólag riasztónak nagyon jó a geránium olaj.
2019. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Mi Nexgard Spektrat használunk, ez jó szívféregség ellen is. Havi szinten lell adni, állatorvosnál kapható, előtte egy szívférgesség tesztet kell végezni. Más férgekre is használ, egyedül azt hiszem az orsóféregre nem (amelyiket rágcsálóktól kaphat el, lehet nem orsó a neve). Ugyanúgy működik mint a Bravecto, csak nem károsítja a vesét. Mi most 3800 Ftért vettünk a dokitól 1 tablettát, ami 1 hónapig jó. Eléggé kullancsos területen vagyunk, de eddig nem volt benne egy sem. Nekem a nyakörvek és a sptonok semmit nem értek, volt kutyusom Babéziás lett spoton és foresto mellett, hiába néztük át napi szinten szegényt. Túlélte de valószínűleg károsodott a veséje, 12 éves is volt már, utána kapott bravectot, de elolvassa a tanulmányokat eléggé gyanús, hogy szegényem akár a 14. életévét is megélte volna, ha bravecto helyett nexgardot kap.
2019. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Ja a mi kutyánk kistestű, szóval lehet nektek valamivel drágább lesz. 5-10 kgig van a Spektra, ez 3800 Ft
2019. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!