Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakas Gáborról valami vélemén...

Nyakas Gáborról valami vélemény? Volt valaki az előadásán? Megéri?

Figyelt kérdés
Most lesz Szegeden egy előadása. Gáborról most hallottam először nem olyan régen és rá kerestem és elég jókat írtak róla, viszont amiket láttam videókat róla vagy instagram storykat, azok valahogy mégsem győztek meg, hogy ez az ember nagy tudás birtokában lenne.

2019. nov. 6. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én amikor rátaláltam, rosszakat olvastam róla. Mégis elvittem hozzá a kutyámat kutyasuliba, és életem legjobb döntése volt, én csak ennyit mondok! Az összes kutya problémáját megoldotta, és ami nagyon szimpatikus, hogy utána sem ráz le. Megmondja, hogy hívd fel nyugodtan, ha problémád van. Valahol olvastam, hogy mások szerint beképzelt, nagyképű és szerinte csak az a jó, amit ő mond, de ez egyáltalán nem igaz. Megmondja, hogy vidd el a kutyádat más iskolába is, ismerj meg más módszereket is. Mindenféle elfogultság nélkül, nagyon ajánlom! Az a jegy 3500 ft, veszíteni nem fogsz vele semmit, sőt!
2019. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!