Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfázott vagy babéziás a kutyám?

Megfázott vagy babéziás a kutyám?

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem evett semmit, csak egy pár szem tápot, ma reggel pedig habosat hányt. Eddig a kedve jó volt, de reggel óta nagyon kis bágyadt. Majd a hasa is ment. Felhívtam az állatorvost, hogy mik a tünetek, de azt mondta ez elsőre nem hangzik komolynak csak egy megfázásnak tűnik. Délután van rendelés, ha addig is fenn áll az állapot akkor menjünk be. Azonban aggódok, hogy nem csak egy sima megfázásról van szó, mert az internet szerint a babéziának is ezek a tünetei. Sajnos a vizeletét nem láttam, hogy milyen. Hegyek között lakunk, itt rengeteg kullancs van és van nyakörve, valamint csepegtetve is van, de előfordult már, hogy találtunk benne kullancsot (ami egyébként elég bosszantó). Lehet hogy csak én aggódom túl?

2019. nov. 8. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A megfázásnak hasonló tünetei vannak mint nálunk embereknél, szóval orr folyás, tüsszögés, köhögés, bágyadtság.

Ha ezek nincsenek nem megfázás, vidd orvoshoz!

2019. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Ha fennáll,ha nem,mindenképp vidd el. Megfázás ritka kutyáknál. Az én kicsikémet elvitte a babézia.. pedig ő is volt kezelve. Próbáld meg addig a vizeletét figyelni,az sokat segítene a diagnózisban! Szorítok neked <3
2019. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!