Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szálkásszőrü tacskó tartás,...

Nyulamulaa kérdése:

Szálkásszőrü tacskó tartás, nevelés? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tacskóm 4 éves és elég kicsi voltam amikor kaptam.A lényeg az hogy a szüleim elváltak és apukámnál van a kutya de így nagyon ritkán láthatom.Nem nagyon van kerítés a háznál hanem csak erdő.Így ki tud szökni az erdő fele és le tud lépni.Van egy kennel ahová apa berakjak büntetésből viszont ez elég kicsi.Ma felmentem hozzá és elég letört volt nem akart enni nem mozdult.Mivel kikaparta magát elé van téve pár bútor hogy ne tudjon kijönni de én meg így nem tudok hozzá bemenni.Holnap vinném sétálni de félek hogy elszökik és akkor nem tudok vele menni sétálni.(van póráz és volt már pórázon víve).A másik pedig hogy elég önfejű.Megszeretném tanítani pár dologra(tud ülni,feküdni,hemperegni)van még esély hogy nevelhető egy kicsit is?A válaszokat előre is köszönöm. A helyesírási hibákért elnézést kérek.
2019. nov. 12. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy többet kéne vele foglalkozni, kb napi szinten. Ha csak ki van rakva, akkor nem lesz megnevelve.
2019. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nevelhető. Pont arra lenne szüksége, nevelésre, napi sétákra.
2019. nov. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezen a hétvégén apával leszek és most csinálják neki az új helyet.szeretnék vele többet foglalkozni így a hétvégén megpróbálok mindent megtenni .Még egy kérdésem lenne .Nem tudom ismeritek-e ezt az úgynevezett klikkert.Ma vásároltam egy ilyet ha valaki használ ilyet mi a véleménye róla?
2019. nov. 13. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor ér valamit, ha napi szinten van foglalkozva vele. Szóval nyomod neki 2 napig, aztán 2 hétig nem is lát. Így nem igazán lehet vele haladni. Nem tudod magadhoz venni a kutyust?
2019. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom viszont betudom úgy osztani az időmet hogy mindennap min 1 órát vele legyek.
2019. nov. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!