Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik voltak Cesar Live-on, a...

Akik voltak Cesar Live-on, a műsor után oda lehet menni váltani két szót stb?

Figyelt kérdés
Mert most láttam valami VIP csomag, amikor lehet közös fotót készíteni stb, de akkor aki simán csak jegyet vett a műsorra az nem is találkozhat vele vagy ilyesmi??

2019. nov. 13. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Attól,hogy nem fogsz vele majd kezet,azért még élvezheted az előadást.Sajnos én is többet vártam ettől.Készülj fel,több ezren lesznek .Azért nem bántam meg,hogy elmentünk.
2019. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy baromi sokan lesznek.

Biztos így sem utolsó, élőben látni őt, de azért azt hittem, hogy legalább annyit, amit a műsorban szokott lenni, egy kézfogás, köszönöm, hogy eljöttek vagy vmi.

Na mindegy akkor.

2019. nov. 14. 07:07
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogjon kezet az összes emberrel, aki beült megnézni? Ezt te sem gondolhattad komolyan. Sosem menne haza :D
2019. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

De! De az nem sok idő, nem azt mondom, hogy beszélgessen emberenként több percig.

Fel sem tudja fogni, hogy a rajongóknak ez mekkora.

Szerintem sajtós leszek.

2019. nov. 14. 07:54
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah, mert a rajongók annyira higgadtan viselkednek általában... Ha fél perccel számolsz emberenként, akkor is rengeteg idő. Meg mindenki próbálna beszélni is vele. Nem reális gondolat.
2019. nov. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

TALÁLKOZTAM VELE!!!

Vagyis nem úgy, de kapta aláírást a kezemre és egy közös fotót és át is ölelhettem😍😍

Csak annyira rövid volt ez a két és fél óra + negyed-fél óra rajongótábor, hogy most nagyon hiányérzetem van😭😭

2019. nov. 15. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!