Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pesten hol szoktak kutyát...

Pesten hol szoktak kutyát árulni? Ugy mint pl a petőfi csarnoknál

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el az Illatos útra és válassz az ottani (halálraítélt) kutyákból. [link]
2010. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
őőőő attól függ mire kell: Társnak úgy 10-15 évre, vagy szórakozásnak 1-2 évre amit hamar temethetsz?
2010. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hozz menhelyről kutyát! Ott is tele van, gyönyörű okos, fajtatiszta kutyusokkal a menhely, akiket csak a helyhiány miatt altatnak el! Ha egy szaporítótól veszel kutyát, egy szívtelen ember vagy, aki támogatja a csalókat, és az életet veszi el a többi kutyától. Ráadásul a szaporítók, beteg, és csak látszólag cuki kutyákat árulnak. Kínozzák őket, és elhanyagolják, még az oltásokat se kapják meg.
2010. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A petőfi csarnokban 98%ban csak szaporítok árulnak oda ne menj. A fajtatisztát akarsz vegyél tenyésztőtől vagy vannak olyan hobbi tartók is akik egyszeri fedezésből árulnak kutyát akkor tőlük vagy vannak fajtamentők is tőlük is lehet örökbefogadni menetett kutyusokat.

Ha csak társat keresel menj valamelyik menhelyre és onnan.


Ne támogasd a Petőfi csarnoki szaporítokat semmibe veszik a kutyákat...

2010. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
multkor voltam arra és hát nagyon megsajnáltam öket igaz nagyon rossz körülmények között van tartva de egyet ha tudok megmentenék nekem meg ér pár ezer forintot az h az a kiskutya jo hejen élje le az életét ameddig él..
2010. júl. 19. 08:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha menteni akarsz akkor menhelyről! Ne támogasd a szaporítókat mert ha látják hogy mennek a kölykök még többet csinálnak...
2010. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aranyosnak néznek ki, és meg akarod menteni őket, ez nagyon szép tőled (hisz nem a kutya tehet arról, hogy egy szaporító munkájának gyümölcse) de ha megveszed tőlük, ezzel arra biztatod őket, hogy "Na, ezt is elvitték, ha ilyen jól megy, akkor lehozok még egy jópár almot és akkor majd jön a lé rendesen". Tehát amit csinálj ha segíteni akarsz rajtuk: Próbáld megnézni milyen fajtájúnak tűnnek, és ha megvan, szólj az illetékes fajtamentő egyesületnek, hogy találtál bajban lévő kutyikat, akik szaporítók kezei közt vannak. Ha tudnak biztos segítenek, vagy tanácsot adnak.
2010. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A menhelyen biztonságban vannak, az Ebrendészeti telepen viszont kivégzik őket, ha pl. idősebb a kutya, vagy éppen nincs hely! Én is onnan hoztam el, nemcsak keverékek vannak. Sokat lelkiismeretlen gazda visz oda, másokat kidobnak. Fiatal állatokat csekély összegért megkaphatsz (az oltás árát kell kifizetni). Ne vegyél a Petőfi csarnoknál, szomszédék onnan hoztak, ráköltöttek egy csomó pénzt (állatorvos), mégis elpusztult.
2010. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!