Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zombi lett a kiskutyám? 7 hos...

Zombi lett a kiskutyám? 7 hos szuka.

Figyelt kérdés

Eddig vidám ugrálós, aktiv kutya volt. 4 napja lett ivartalanítva, ami tudom nem túl hosszú idő de a viselkedese aggasztó. Olvastam 100 helyen is hogy talán nehezebben fog mozogni többet pihen de a természete semmit nem változik.

Az én kutyám csak áll vagy ül órákig, mereven néz. Mindegy rajta van e a gallér vagy nincs.

Utána beindul és pl a szék körül körbe-körbe szalad lehajtott fejjel. Majd ujra áll akár 1 óráig is ugyanugy. Sebe rendben van, pisil, kakil, eszik, iszik de ennyi. 10x kell szólni hogy egyáltalán reagaljon valamit. Az eddigi dolgokat, pl. gyere ide, ül, marad stb el is felejtette. Borzasztó latvany ☹️ Remélem ez fog változni mert ez igy iszonyú. Valakinek tapasztalat?


2019. nov. 17. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen nincs egy normális ivartalanítástól, vidd el egy másik állatorvoshoz, mert aki a műtétet végezte, le fogja tagadni, ha hibázott.
2019. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
Az altatástól is elromolhattak az agyi funkcói, állítólag embernél is van olyan...
2019. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
. Ahogy az első mondja vidd el egy másik dokihoz.
2019. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Már arra gondoltam hogy az altató volt sok vagy mitől ilyen zakkant.

Meg nézetem mindenképpen. Ha így marad az nem élet.

2019. nov. 17. 16:01
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az altató miatt van. Ivartalanítás után nálunk is ez volt. Csak ült és nézett maga elé bambán. De eltelt pár nap és minden rendbejött.
2019. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy itt is csak átmeneti. Köszönöm szépen
2019. nov. 17. 16:12
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Altatásos hasi műtét egy embert is megvisel. Biztonság kedvéért nézesd meg mással is, de az is lehet, hogy rá egyszerűen így hatott, és majd javul, csak idő.

Az enyém is ivartalanított szuka, igaz, ő már így került hozzám menhelyről, és semmi hátránya nem származott belőle, élénk, vidám, játékos, energikus, nagyokat túrázunk.

2019. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kap fájdalomcsillapítót?
2019. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos el fog múlni, főleg azért nehezebb neki mert szuka. Gondolj bele, azért egy embert is megvisel egy ilyen műtét, rá 4 napra még biztos nem lesz a toppon. Azért vidd el egy másik dokihoz is.
2019. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még a sebe is fáj, illetve ha kap fájdalomcsillapítót, az is okozhatja.
2019. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!