Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zombi lett a kiskutyám? 7 hos...

Zombi lett a kiskutyám? 7 hos szuka.

Figyelt kérdés

Eddig vidám ugrálós, aktiv kutya volt. 4 napja lett ivartalanítva, ami tudom nem túl hosszú idő de a viselkedese aggasztó. Olvastam 100 helyen is hogy talán nehezebben fog mozogni többet pihen de a természete semmit nem változik.

Az én kutyám csak áll vagy ül órákig, mereven néz. Mindegy rajta van e a gallér vagy nincs.

Utána beindul és pl a szék körül körbe-körbe szalad lehajtott fejjel. Majd ujra áll akár 1 óráig is ugyanugy. Sebe rendben van, pisil, kakil, eszik, iszik de ennyi. 10x kell szólni hogy egyáltalán reagaljon valamit. Az eddigi dolgokat, pl. gyere ide, ül, marad stb el is felejtette. Borzasztó latvany ☹️ Remélem ez fog változni mert ez igy iszonyú. Valakinek tapasztalat?


2019. nov. 17. 15:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy van azóta a kutyus? Visszaváltozott?
2020. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!