Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával járdán vagy az úton...

Kutyával járdán vagy az úton sétáltok?

Figyelt kérdés
És ha úton sétáltok akkor jobboldalt vagy baloldalt,mert az enyém mindig menne le a fűre ezért is szoktam inkább baloldalt sétálni vele meg a kutyát is inkább bal oldalamon próbálom tartani.Valamennyit járdán is megyek akkor is a bal oldalamon van a kutya általában.
2019. nov. 18. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Üttessem el?


Járda!

2019. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Húzzál le az útról a kutyáddal, van így is elég idióta,aki nem tud közlekedni és el akarja üttetni magát.
2019. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha nincs járda, akkor az úton, általában a bal oldalán, de kihaltabb utcákban nem ragaszkodom az oldalhoz. Ha van járda, de alacsony forgalmú az utca, akkor előfordul, hogy lemegyünk valamiért az útra. Amelyik utcán számottevő autóforgalom van, ott a járdán megyünk.

Mielőtt valaki nekem jönne: külvárosban lakunk, az autóforgalom szerencsére néhány főbb utcára koncentrálódik, járda sokszor nincs, vagy ha van, rossz állapotú (keskeny, göröngyös és a bokroktól nem férünk el), vagy pár házig az egyik oldalon megy, aztán a másikon, aztán megszűnik... szóval a főbb utakat leszámítva szinte mindenki inkább az úttest szélén megy.

2019. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért kellene az úton sétáli? :| természetesen járda!
2019. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
A járdán, és ahol lehet én is a fűben gázolok vele, mifelénk sok zöldterület, mező, ilyesmi van.
2019. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

Mi is ha tehetjük járdán sétálunk. De nagyon sokszor előfordult, hogy úton megyünk. Szerencsére nagy sáv van a szélén így el férünk. Egy út szakaszon szoktunk ki menni állandóan mert nagyon sok nagytestű kutya van arra és nem egyszer volt ki öntve valami a járdára legutóbb valami vér szerű

Nem esznek fel semmit a földről de bele gázolni nem akarunk.

2019. nov. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tűnik sokan nem jártak még olyan településen, ahol a járda egy csík semmi, ha egyáltalán ki van építve. A kocsik nagy része még rá is parkol, mivel a nagyobbak csak úgy férnek el. Ilyen helyen csak az úttesten lehet sétálni.
2019. nov. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Én a járdán, a kutya mellettem a füvön. Nem szereti a betont
2019. nov. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Inkább az úton, bal oldalt.

Nem bírom a járdán, hogy minden házban van kutya, és mint az őrült ugatnak, ugranak neki a kerítésnek stb.

2019. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Budapesten a járdán. Amikor a Balatonnál nyaraltam a kutyával, akkor volt olyan utca, amikor lementünk az út szélére, egyrészt mert járda csak az egyik oldalon volt, és az is nagyon közel a kerítésekhez, másrészt volt pár neveletlen "kerti dísz házőrző", nem akartam kockáztatni, inkább tartottuk a tisztes távolságot tőlük, nem volt nagy az autóforgalom, szóval ezt ott meg lehetett tenni.
2019. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!