Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzás kutyával?

Súlyhúzás kutyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni másfél éves kutyusommal súlyt húzni. (18kg a kutyus). Viszont se versenyezni nem akarok, vagy hasonló, csak edzésben tartani, akár egy nem túl nagy, szép izomzatot kialakítani.


1-5 kiló megfelel erre a célra? Mennyivel kezdjünk?

Ilyen kisebb súlyokhoz is konkrétan súlyhúzó, vagy sima k9-es hám is jó?



2019. nov. 13. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia . Mindenképpen a fokozatosságot kövesd elaő sorban .


Súlyhúzó hámot mindenképpen szerezz be a kutya érdekében a legkisebb súlyra is mert az direkt erre van ki fejleszte és nem.mellesleg a kutyát sem teszi tönkre ,dörzsöli ki..


Először én lánccal kezdenék a helyedben .

(Max fél kg) utána hétről hétre fokozatosan növelve a súlyt (persze nem kilónként ) akár fél kg mal per hét .


De ki hangsúlyoznám ehhez a sporthoz a kutyának prémium eledel kell .

2019. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Acana tápot kap a kutyus, az jó nem?

Esetleg hámhoz linket tudsz adni, hogy honnan lehet olyat szerezni, ami a legjobb a kutyusnak?

2019. nov. 13. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Persze szívesen . [link]
2019. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyakörv innen van . Brutál erős jó minőség és magyar termék hamar megjön és egyedi amit a saját kutyusodra szabnak és még hímeznek is bele bármit nem mellesleg nagyon szépen .
2019. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Milyen fajta kutya?

20-22kg alatt nem huzatunk kutyával a tiéd csak 18.

[link]

2019. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

En sose huzattam a kutyammal semmit. Most 1,5 eves es brutal erovel tud huzni engem a nyakorvere tett porazzal. Minden nap hatfajdallommal ebredek. Szepen setal,de neha ramhuz es ellenorzi,h eleg etos vagyok-e. (Nagy sulyokkal kondizok,jartam birkozasra is,joval erosebb vagyok a kinezetemnel) 31 kg . Novesben van .


Neki kb 50 kg-t tennek gorgokre kezdesnek.


Az a fontos,h ne rangassa,hanem folyamatosan huzza.

2019. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsóra ne hallgass bődületes böszmeségeket ír ....szerintem szét gyurta már az agyát :D



Ja és ha húz a kutyád és fáj a hátad akkor vidd el suliba mert az tré :) első voltam ;)

2019. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán mehet a 18 kgs kutya. Pitbull kb ekkora. Egy szikárabb sportosabb amstaff 20-22 kg.


Nem a kutya súlyától függ hanem az egészségi állapotától.

2019. nov. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!