Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Rhodesian Ridegback milyen...

A Rhodesian Ridegback milyen kutya?

Figyelt kérdés

Alkalmas rendőrségi feladatokra?

Milyen őrző/védő kutya?

Milyen sportkutya?

Gyerekekkel, hogy jön ki?

Melyik erősebb a Rhodesian Ridgeback vagy a Rottweiler?


2010. júl. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel vadászkutya volt, ezért a szimata fejlett, így például használják drogkeresésre. Örző-védőnek is beválik, egyébként szeret ugatni is. Kiváló sportkutya, jól fejlett izomzata van, és kimeríthetetlen mozgásigénye. Gyerekekkel viszonylag barátságos tudtommal. Nem szoktam az ilyen melyik erősebb kérdésre válaszolni, de ha már itt vagyok, akkor elmondom a véleményem. A Rottweiler szerintem egy keményebb kötésű, masszívabb kutya, egyébként is örző-védő tulajdonságai miatt ilyen kutya.
2010. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú hát igazából kisebb koromban volt ilyen kutyánk.Imádtam,tökéletes kutya volt=D Hát azt nem tudom,hogy alkalmas e rendőrségi feladatokra,de őrző védőnek igen jó,jól tanítható értelmes és nagyon intelligens kutya,jól jelez nagyon.Sportkutyának szerintem nem az igazi a mérete miatt,max ilyen frizbis terelős sportokra,de ki tudja=). A gyerekeket imádja,de ez azért nevelés kérdése is,hogy mihez hogy viszonyuljon és tudja mit szabad... Igazi családi kutya,nem szereti a magányt egy percig sem!Mi kiállításokra is hordtuk,nyert is pár jobb díjat.Viszont ő 10 éves korára csípőproblémás lett de nagyon,pedig nagyon kíméltük.Én csak jót tudok róla mondani az biztos.Ja és a hideget egyáltalán nem bírja jól,tehát télen érdemes zárt és fűtött helyet biztosítani neki!
2010. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*****

rarpass: bluenix.net



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

23.33as vagyok

ez a 101nagykutya és benne van az oroszlánkutya is ( bemutatja a fajtát) csak le kell tölteni

2010. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pont tegnap néztem az újságárusnál, valami "Kutya" (:D) című újságban a rhodesian ridgeback volt a címlapon :) gondolom akkor elég sok oldal lehet benne róluk.
2010. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!