Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát hogy lehet leszoktatni...

Kutyát hogy lehet leszoktatni a sok ugatástól amikor a semmit ugatja?

Figyelt kérdés
Sokszor nem is idegent ugat,meg nem is lát semmit de mégis ilyen idegesítő hangon.Elég a leszidás?
2019. nov. 22. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mennyit foglalkoztok vele? Sokszor az ilyen ugatás az unalom, a le nem kötött energia jele.
2019. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem lehet ilyen a természete. Hány éves/hónapos?
2019. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem.Hát sétáltatni 1 órát szoktam,meg még az udvaron is foglalkozok vele,de valamikor utána is ugat este aztán abbahagyja,reggel megint.
2019. nov. 22. 23:18
 4/9 A kérdező kommentje:
De lehet,hogy a természete is ilyen,10 hónapos most.Kaukázusi juhász.
2019. nov. 22. 23:19
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ez túl kevésnek tűnik. Több séta kéne,meg lefárasztós (szellemi,fizikai) játékok.

Valamint ő korát nézve kicsi,és sokszor van kinn egyedül. Nem csoda,hogy nem találja fel magát. A kutyák nagyon emberorientáltak.

2019. nov. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
napi 1 óra séta nehogymár ne legyen elég..
2019. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vidd be a hazba. Nem fog annyit ugatni unalombol. Hallja,mit beszeltek,mi tortenik.

2-3 eves korarol mar futnia kell rendszeresen vagy neked vele.

2019. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi két kutyát vettünk anno h ellegyenek ketten ha mi nem tudunk annyit foglalkozni velük. Ígyis uncsiznak, egyik hergeli a másikat, mennek a kapuba ugatni, sokszor a semmit. Hiába játszanak sokat, néha még az udvart is újratervezik nekem 😃 volt h rájuk csaptam, leszidtam őket, semmi eredénye. Mostmár annyi van h leszidom őket, és mennek a kenelbe ha rosszak. Van h már mire kimegyek ott várnak, tudták h rosszat csináltak. Egyébként nincsenek bezárva, csak ilyenkor. Kizárólag kinti kutyák.
2019. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.Nálunk is van kennel kialakítva,én is beszoktam csukni este,napközben kint van.Általában sétáltatás után csukom be meg ahogy adok neki enni,de sokszor sétáltatás után is ugat ahogy kint hagyom egyedül az udvaron,volt hogy leszidtam meg odacsaptam neki,azután abbahagyta,mintha valamit hallana ilyen vékony hangon ugat.Idővel kinőheti vagy ilyen a természete?
2019. nov. 23. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!