Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskyt vennétek, vagy Border...

Huskyt vennétek, vagy Border Colliet egy hétköznapi fiúnak falura?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 13:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Jelentettem a kérdést, remélem, kitiltanak az oldalról.
2019. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

Jesszusom. Légyszi magyarázd már el, hogy hogy jön a homokosság az ivartalanításhoz?

A kutya nem ember, nem kell emberi érzelmekkel felruházni. Egy háziállatnak inkább teher és rengeteg betegség és veszély forrás, ha ivaros marad. Nőstények esetén pl nagyon gyakori a gennyes méhgyulladás. Kanoknál a hererák. Hiányzik ez? És az állandó kényszer a párzàsra? A szökési kísérletek, autó alá futás? Kinek hiányzik ez? Komolyan.

2019. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Csak egy provokatív kis görcs a kérdező. Nem kell ugrani rá.
2019. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
A kasztrálásnak vannak hátrányai is.
2019. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Mindennek van előnye és hátránya, mérlegelni kell, hogy mi a kisebbik rossz. Jelenleg az ivartalanítás a kisebbik rossz, mivel túl sok a gazdikereső, nincs elég felelős gazdi, van, aki még a szükséges foglalkozást sem biztosítja a kutyájának, nincs séta, nincs nevelés, nincs fárasztás, rosszabb esetben láncon van a kutya, még rosszabb esetben éhezik is, vannak a sorozatosan elletett szukák, akiknek emiatt túl fiatalon kimerül a szervezetük, aztán vannak a becsúszott almok, mert nem tudtak vigyázni (és bár ismerek egy szuka kutyát, aki magára sem engedi a kant, mert fiatalon megtámadták és ez rögzült, rá nem kellett soha tüzelés idején "vigyázni", és már amúgy is idős, de nem ez a gyakori), ott vannak a zsákokban, dobozokban kidobott kölykök, esetleg van, ahol még mindig vízbe fojtják, agyonverik, van, hogy a vemhes szukát dobják ki, vagy kölykökkel együtt...
2019. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
Te meg egy ostoba paraszt. Informálodj már mielőtt nyomod a hülyeségeid.
2019. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Edes kis prünytim... hát attól, hogy a kutyádbak megvannak a golyói a te kis f@@@szocskád ugyanolyan apró marad. És nyugi, ma már a másság szerencsére elfogadott, nyugodtan bevallhatod magadnak, hogy a fiúkat szereted, nem kell ilyen nagyon ostobán viselkedni azért, hogy keplezd a látens homoszexualitásodat. Prünytik :)
2019. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hogy hoztad össze a kis fütyid a másságoddal?
2019. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 horex ***** válasza:

Kutyát , de más állatot sem ajándékba, hacsaknem az leendő gazdával együtt döntitek el.

Láttam én már gyereknek és felnőttnek is kutyát ajándékozni, aztán rövid úton el is tünt valahova


Igaz , én is ajándékba kaptam nagyon régen egy dogocskát. Jópofa kuty volt, de mégegyszer nem.

2019. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!