Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vedekezzek a támadó...

Hogy vedekezzek a támadó kutya ellen?

Figyelt kérdés

Habzo szaju allatvedok ne itt eljek ki magukat,koszi!

Kerekparral jarok dolgozni,es van egy kis korcs kutya,ami mindig kiszokik az utra,az arokbol lesbol tamadja a biciklst,autost.

Multkor is ugatva szaladt a biciklim utan,en hatrafordlva probaltam elzavarni,kozben jott szembol egy kocsi.Szerencsere lehuzodott kicsit,mert latta,h mi van.Nagyon szuk utcarol van szo.Nem lett baj halistennek.

Mar tobbszor lett figyelmeztetve a gazdaja,de semmi.


2019. nov. 26. 08:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Legyen a kezedben egy jóféle husáng. Ha támad, csapj oda. Valószínűleg 2-3 odacsapás után (repüljön egy métert nyugodtan) megtanulja, mi a rend.

Amúgy imádom a kutyákat, de a neveletlen, lendületből nekem ugrókat lerúgom magamról. Ok, hogy nem a kutya tehet róla, de az én határaimat nekem kell kijelölni és betartani. Ha ezt egy idegen kutya át akarja lépni, netán át is lépi, annak igenis szankciója van, és iylenkor pont leszarom, hogy az idióta gazdája mit szól.

2019. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12%
Én úgy tudom az a legjobb eshetőség, ha el tudod kapni a nyakánál fogva és le tudod nyomni a földre. Az ugyanis dominanciát jelent és ha behódol, akkor utána már nem valószínű, hogy rád támad. Csak ezt nagytestű kutyáknál problémás kivitelezni.
2019. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!