Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maradjon a neve vagy válasszun...

Maradjon a neve vagy válasszunk újat?

Figyelt kérdés
Holnap kerül hozzánk egy kutyus, 4 hónapos a tenyésztő Ninának hívja, mivel szerintem már érti ezért azt gondolom hogy maradjon ez a név, ti mit gondoltok?
2019. nov. 29. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül kell ragaszkodni hozzá. Adhatsz mást, ha a magánhangzókat megtartod ugyanúgy hallgatni fog rá.
2019. nov. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
#1 a pina sem lesz jobb név 😁
2019. nov. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Egy kutya több parancsszót is meg tud tanulni, ilyen alapon egy teljesen új nevet is.
2019. nov. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2%
Nina, Gina, Pina, Lina, Luna, Duna, Dema, Duma.
2019. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Nyugodtan adj neki más nevet, "rímelnie" sem kell.


Meg fogja tanulni.


(Az én kutyámat becézgetni szoktam, teljesen máshogy mint ahogy igazából hívják. Érti :D)

2019. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Adhatsz neki új nevet, ha nem tetszik. Almon belül szokás, hogy a kölykök nevének kezdőbetűje az aktuális alomhoz igazodik (a te esetedben ez az "N" alom lesz), így könnyen beazonosítható a későbbiekben, hogy melyik alomba született a kutyus. Vannak elég extrém nevek is, pl. egy tenyésztő a Harry Potter varázslatainak nevéből merített ihletet.
2019. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!