Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia Bulldognak elég napi...

Francia Bulldognak elég napi 2 séta?

Figyelt kérdés

Munka miatt.

Van kutyapelus, tudja is használni.

Eddig ahogy összeszámoltam, kb napi 18 órákat alszik, bár ezt a tenyésztő is mondta.

Ha 13 órát nem vagyok itthon, addig el lesz, ha hagyok neki mindenféle játékot meg elég teret?

Munka előtt és után sokat foglalkozok, sétálok, játszok vele.



2019. nov. 29. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyen kutyának nem elég. Reggel mielőtt elindulsz, mikor hazaérsz, és mielőtt lefekszel. Ebből nyilván a reggel/este nem lesz átmozgatás, csak eü. séta.
2019. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondom: 13 órát leszek távol.

És van kutyapelus.

Munka előtt és utána 2-2 órát tudok vele foglalkozni, amibe van séta, játék meg minden.

Csak amíg távol vagyok el lesz? Mert hosszú idő, bár sokat foglalkozok vele.

2019. nov. 29. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem, egyáltalán nem elég.


Ha ennyit vagy távol, minek amúgy a kutya? Egy kínszenvedés lesz ez neki, és nem csak a pisi miatt.

2019. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Heti 4 napon csak, mert 12 órás a munkám. Többi napokon itthon vagyok egész nap. Olyankor 4-5x is le tudom vinni majd.

Hát annyi, hogy imádom a kutyákat, sajna nekem nem adatott meg a sok pénz és a kertes ház és csak ez a fajta, amit úgy ajánlottak, hogy elvileg el van egyedül. A kérdést azért írtam ki, mert érdekeltek tapasztalatok.

Tudom, én is legszívesebben egész nap vele lennék, de muszáj dolgoznom. Talán később lesz heti 5 nap 8 órám, mint a normál embereknek.

Amúgy 4 hós, egy hónapja van velem, tenyésztőtől van. Ő neki is mondtam, hogy most bár egy hónapig itthon leszek, de utána mi a helyzet és bár húzta a száját, de belement. Viszont ha a kutya rosszul fogja érezni magát, akkor úgyis vissza megy hozzá. Szereltem fel kamerát a kutya szobájába.

Mindenesetre köszi az értelmes válaszokat. Akik szidják a fajtát, azok nem ismernek egészséges példányt. Az enyém csupán szuszog, de bír futni, normálisan liheg, nem fuldoklik.

2019. nov. 30. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Menhelyi szerződésben 12 óra maximális távollétet kötnek ki, alkalmanként nem baj, ha csúszás van, azt a kutya is elviseli, de rendszeresen sok. Inkább kérj meg valakit, hogy segítsen be, nézzen rá a kutyára.
2019. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
ha esetleg 2 kutyus lenne,nem lenne egyedül
2019. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor kap egy társat, köszönöm!
2019. dec. 1. 10:23
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Eszedbe se jusson még egy kutyát vinni mellé, ennek az egynek is pont elég ramaty lesz így.
2019. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Inkább fogadj fel egy kutyaszittert, aki "félidőben" kiviszu egy órára! :)
2020. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!