Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves kutya ha játékos...

PalomaRaul kérdése:

11 éves kutya ha játékos ugrál ilyesmi akkor egészséges?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves belga juhász keverék szuka kutyám,akit úgy passzoltak le nekünk az előző "gazdái" .. Ha kint van és talál egy követ vagy beton darabot elkezd vele játszani ugrálni ilyesmi,más kutyákkal is elvan játszik kötekszik csipkelődik..minél tovább szeretnék még vele lenni csak a kora miatt félek.több embert is elvesztett és szomorkodott.valakinek hasonló tapasztalata?

2019. nov. 29. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szépen elbattyogsz vele az orvoshoz és kérsz egy állapot felmérést. Megvan a protokoll hozz, hogy milyen laborok, vizsgálatok kellenek hozzá.
2019. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én évente kérek a kuytusnak ultrahangot, vérvételt és teljes átbizsgálást. 8 éves csivava keverék. A legutóbbi ultrahangon ki is derült, hogy van a lépén egy "daganat" aztán hála Istennek a szövettanból kiderült, hogy nem az és még rákos sejt sem volt benne illetve a vérképe is jó. De ezt azért írtam le, hogy (mivel neki sem volt semmi jele) megelőzhető legyen a baj.

Még a legrosszabb betegségeket is könnyebben és hatékonyabban lehet kezelni ha időben van észre véve. Én ezentúl 3 havonta viszem ultrahangra és félévente vérvételre.

2020. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!