Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 8 hetes kis német...

Van egy 8 hetes kis német juhász kis kutyánk, és nem akar semmit megenni. Mit tegyek? Próbáltam a kutya tápot, kutya szalámit, és a konzervet is, de semmi. Egészséges, játékos, tiszta a szem, nedves a nozia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#németjuhász #Nem eszik.
2012. máj. 16. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
8 hetes? kiskutyának való konzervet kell neki adni,tejet és vizet...mindenképp foglalkozz vele addig,amíg meg nem eszi a kaját!esetleg orvoshos vidd el ..kapott féregtlenítőt,oltásokat?
2012. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztőjénél mit evett? Állatorvos mikor látta utoljára, biztos nincs semmi olyan baja, ami akadályozná az evésben? Hogyan eteted, milyen időközönként, és mennyit fárasztod kaja előtt?

Alapvetően ugyanazzal a táppal próbálkozz, amit eddig evett, azzal érheted el a legnagyobb sikereket. A kutyaszalámit felejtsd el, az nem táplálék, a konzerv meg pláne, 80%-a víz, azon nem lehet élni, pláne egy kölyöknek.

(Az orra nedvessége amúgy semmit nem számít az egészsége szempontjából, hacsak nem taknyos ;))

2012. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel etette a tenyeszto? Nem adott indulo csomagot? Tapot nem lehet hirtelen valtani csak fokozatosan, keverve azzal amit eddig evett. Hivd atenyesztot mondja meg mit evett eddig.

es 8 hetes kutya ha 1 napig nem eszik, akkor azonnal orvos!

2012. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta van nálad? mióta nem eszik? Valóban semmi nem kerül a gyomrába?
2012. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam,mikor a tápot nem akarta megenni vizbe áztatva, hogy húslevessel öntöttem fel, jóizüen megette, nem válogatta ki. Igy azt eszi, amire szüksége van, jóminőségü tápot, de a szaga miatt vonzó is neki. Vagy a tápot vizbe áztatod, de néhány apróra vágott falat főtt/sült húst keversz bele, az enyém akkor sem válogatta ki. És én is szenvedtem az elején a válogatással, aztán elkezdtem a 15 perces evés-időt alkalmazni és bejött.Sok sikert!
2012. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!