Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etetesi tippeket tudtok mondani?

Etetesi tippeket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Most hozztam el egy 10 hetes staffit a tenyeszto aztmondta reggel hussal este tappal etette.

Most mi reggel majat es bikahust adunk kiegeszitve neha repa vagy brokkoli stb.. neki este meg real natur junior tapot kell melle adni csonterositot vagy multivitamint? Jo ez a taplalas neki?



2019. dec. 2. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az en staffim tenyesztoje nyers marhan neveli a kutyait . En is azzal vaetam a kicsit. Csak nyershust ,nyershalfulet meg nyers csontot es zoldseget kap. A zoldseg minden etkezesneL fontos!! Gyonyoruen fehliduk tole a kutyam!

Szerintem ne adj tapot csak igazi eteleket! Zoldkagylo kapszulat,mehpempot mehkenyeret kap a kutyam. Az elozonel is bevalt.

2019. dec. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kb. 40% csontos / csont nélküli hús kell.
2019. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!