Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen következményei lesznek...

Milyen következményei lesznek ennek?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kan labradorom.Nagyon jól megvagyunk vele.De húgom akar hozni egy kis termetű szintén kan kutyát. Még nem tudja milyen fajtát akar, keverék is belefér.Arra lennék iváncsi, hogy milyen következményei lennének, ha idehoznánk egy kutyát a húgomnak?Pozitív és negatí következményekre is kíváncsi vagyok.Valószínüleg ez csak jövő tavasszal lesz és akkor már a labi több mint egy éves lesz, mert 2010 febr.11-én született.
2010. júl. 19. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha ivartalanítva lesznek a kutyák, akkor semmi vész, majd összeszoknak.Ha nem, akkor a két kan időről időre megverekszik a vezérségért.Nem nagy öröm végigasszisztálni.
2010. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én próbálom lebeszélni a húgomat de semmi siker.Amúgy meg nem lesznek ivaartlanítva.:(Én nem nagyon akarok mellé még egyet, főleg így utólag.Ráadásul nagyszüleimnél is van 2 8 éves kan kutya(1 németjuhász everék, meg egy tiszta spániel) a spánielt úgy kapták 1-2 éve költözött a tulaj és nem tűrte a kutya az új helye hanem szökött és akkor lett odavíve nagyszüleimhez.És ők meg mindig mikor van vki az udvaron, akor féltékenységből verekszenek, a spániel fülén már annyi juk van, hogy olyan mint egy szita.Úgyhogy a féltékenységtől is félek.
2010. júl. 19. 16:34
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Szüleimnél egy kuvasz kan élt egy tacsimix kannal 11 évet. Kb fél évvel volt idősebb a kuvasz, de mégis a kicsi volt a főnök. Nem volt ott semmiféle ivartalanítás, egyszerűen nevelés és szoktatás kérdése az egész.


Tenyészetekben sem biztos, hogy csak egy kan él.....

2010. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Akiteki ***** válasza:

Ha kölyökkorban hozza el, semmi gond nem lesz, simán összeszoktathatók.

Két felnőtt kan már kicsit nehezebb eset, de nem hiszem hogy egy labi ne viselné el jól másik kutya jelenlétét.

Miért félted annyira a kistermetű keverék tökeit?

2010. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg a hugoddal hogy szukát hozzatok..és legfejebb vagy a labit vagy a kis szukát ivartalanitjátok.. nekem 3 szuka kutyám volt.. az egyik benti de amikor kivittem a másik 2höz akkor csak szagolták egymást..pedig a benti kutyám nem türi el más kutyát...
2010. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1, Figyelj nem csak neked van jogod kutyát tartani

2, ha jól neveled a kutyád akkor semmilyen következménye nem lesz egy másik kutyának. Szerintem mások hogy bírnak több kutyával? Mert szerintem sokkal több embernek van több kutyája mint egy.

3, gondolom nem akarsz szaporítani, ha ellenkező nemű kutya jön akkor tele lesztek kiskutyával.

2010. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja és a nagymamád kutyája nem féltékeny hanem nincs nevelve és nem tudja ki a főnök. A kutya nem tud féltékeny lenni.
2010. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó!De mikor nincs ember az udvaron akkor(ablakból láttam)egymás mellett fekszenek, meg egyáltalán nem bántják egymást.
2010. júl. 19. 22:51
 9/15 anonim ***** válasza:
2 nappal fiatalabb a kutyud a rotimnál :D
2010. júl. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És? Ez nem változtat semmin. A kutya nem tud féltékeny lenni csak félreérted.
2010. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!