Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tápot szeretnék váltani, mert...

Tápot szeretnék váltani, mert kevés a mostani hústartalma. Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Jelenlegi:


[link]



Amit én jobbnak látok:


1. [link]


2.

[link]


2019. dec. 5. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokban függ a kutya szervezetétől, hogy melyiket bírja és melyik lesz erős neki. Próba csomagot rendelj és kiderül.
2019. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Little Wolf of Wilderness Junior egész ígéretesnek tűnik.. igaz nincs sok értékelés írva róla viszont elég sok termékfotó van vásárlóktól szóval rossz nem lehet.

Egyébként a jelenlegi sem rossz. Rengeteg embert nem érdekel, hogy mit rak a kutyája elé csak legyen valami szóval ez egy jó pont nálad és én örülök neki, hogy tőrődsz vele. :)

2019. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Itt nagyon lehurrogták azt, amit most adok neki...


Nagyon durván fényes pedig a szőre és gyönyörű lett... de ha szar akkor nem szívesen adnám neki

2019. dec. 5. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokszor túlzásokba esnek, ha közép kat. táppal etet valaki, már megszólják. Ne foglalkozz velük, ha a kutyádnak jó, akkor add tovább nyugodtan az eddigit.
2019. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából elsőként a SPAR-ban vettem neki Pedigree junior tápot, aztán arról olvastam, hogy kábé az a kutyatápok MC Donalds-a... Akkor váltottam le erre, mondom nem baj, ha drága... Aztán leszólták, hogy szemét ez is :(
2019. dec. 5. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A mostani táp is jó és ha bevállt ne válts.

De ha mégis váltanál akkor azt is figyelembe kell venni hogy a másik 2 tápnak magasabb a fehérje tartalma (30% felett már kimondottan magas), ezt nem minden kutya bírja, a jelenlegi viszont 26%-os, ami tökéletesen megfelel.

2019. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2019. dec. 5. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
A mostani táp alsó-középkategóriás, viszont én úgy gondolom, hogy nem feltétlenül a kategóriákon kell lovagolni, hanem azt nézni, hogy a kutyának mennyire jó-e az adott táp. Ha fényes a szőre, energikus, egészséges, és az emésztése is jó mellette, akkor nyugodtan menjen neki a mostani táp, a hurrogókra meg ne hallgass.
2019. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szép a bundája, szerintem az én hajam sosem volt ilyen fényes a tükörfényű elseve samponok után sem... :D a Széklete is jó már (az elején a pedigree alutasak+táptól kissé fosba ment át)
2019. dec. 6. 12:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Válaszd azt amelyiknek nincs kukorica az összetételében.
2019. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!