Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassak le egy kiskuty...

Hogy szoktassak le egy kiskutyát a kéz harapdálásáról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Vegyél neki valamit amit hapdálhat
2010. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, csomó mindent kipróbáltam már, leginkább az jött be, ha olyasmi hangot adok ki, amit ő is szokott, ha valami nem tetszik neki.

Szokták mondani, h rászólsz erélyesen és ott hagyod, nem foglalkozol vele egy darabig, de nekünk ez nem jön be.


Milan, a kutyámnak jópár játéka van, mégis jobban érdekli bárki keze vagy lábujja.. :P

2010. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
enyém is harapdál:Dvmikor csak odacsíp aztán elkezd játszani és nagyobbakat harap:Dvan egy csomó játéka azokkal játszik mindig de ha odamegyünk hozzá mi is játszani akkor harap minket is.majd kinövi ha kezdenek kiesni a fogai és nőnek neki a csontfogai:)
2010. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a kutyád, de ha még kölyök akkor el fogja nőni.

Nekem is a goldim ahogy nőtt úgy szépen elnőtte. Még mindig kölyöknek számít de már komolyabb mint volt.

Sokat nem tudsz tenni ellene.

2010. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vok, bocsi a kérdést nem olvastam el figyelmesen.

Értem, már. KIS kutya. Akkor elnövi, ne aggódj :)

2010. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!