Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én nem értek ezzel egyet?

Csak én nem értek ezzel egyet?

Figyelt kérdés

Amúgy sem vagyok egy nagy rajongója a nj fajtamentésnek, de ez eléggé kihúzta nálam a gyufát:

[link]


Ha rám vagy a kutyáimra rontott volna egy kifejlett kan nj és hordanék magammal kést, akkor én is 100%< hogy megszurkálnám, minthogy széttépje a kutyáimat. Valószínűleg nem farkcsóválva ment oda ez a kutya a másikhoz, ha a kutyáim élete múlna rajta, én is hasonlóan cselekedtem volna.

Ti hogy gondoljátok?


2019. dec. 8. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek. Ha egy gazdátlan kutya ránk támad, en is megvédenek, ahogy tudom
2019. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak téged, alatta is van több komment, ami vitatja a 'körözés' jogosságát.
2019. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
*nem csak te* bocsi
2019. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Azért van ezer más módja a szétválasztásnak.nem kell rögtön megszurkálni szerencsétlen kutyát
2019. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Majd szépen megkérem, hogy ugyan fejezze már be a 3 kilós kutyám marcangolását... Fenét. Le is szúrnám egyből. Vicc, ami ebben az országban megy. Jó, hogy nem kötelező a betörőt teával is kínálni...
2019. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Milyen környék lehet ez, hogy az emberek késsel a zsebükben járkálnak???
2019. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Valószínűleg azért elég durva behatás kellett ahhoz, hogy a gazdi a késért nyúljon. Ha akart volna a nj el tudott volna menekülni.

Egyébként munka közben nálam is van kés, egy időben utcára is hordtam magammal. Önvédelmi eszköz.

2019. dec. 8. 20:40
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

Pitbull meg amstaff van a csaladunkban. Amikor jatszanak mas ilyen kutyaval es verekedesbe torkollik lehivhuk oket vagy szethuzzuk a nyakuknal fogva. Pedig ok is tudnak am olyanokat harapni,mint a nemetnuhaszod.... de ugye egy kutya se tamad azonnal ugy,h marcangol. Eloszor figyelmeztet meg.


Masreszrol a koborkutyak mind tudjak,h a baratsagos kozeledessel tudnak kizarolag az emberekbol kajat kicsikarni illetve lakhelyet. Ezt nagyon sok helyen tapasztaltam!!! A kutyam is velem volt es SOHA nem kostolgattak vagy tamastak meg.


Ez a hir egy szenzaciohajhasz kamu

2019. dec. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Jó lenne tudni értelmezni a kutyáid testbeszédét, és még az előtt lehívni, hogy verekedésbe torkollik (WTF?!) a játék...
2019. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek veled, én sem sokat sz*rakodnék, ha a saját kutyáimról lenne szó.
2019. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!