Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Főtt, füstölt csülök csontot...

Főtt, füstölt csülök csontot adhatok a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Még van rajta egy jó adag hús, és bőrke, szerintetek odaadhatom neki, vagy inkább felejtős?
2019. dec. 9. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%

Igen.


Honnan veszed, hogy nem? Mert valami okos ezt írta a Gyakorin vagy más buta oldalon?

2019. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Odaadhatod, ha már rendes felnőtt fogai vannak. Csirkecsontot nem szabad adni, mert az szálkásra törik és megakadhat a torkán. Főtt disznó csontját teljes nyugodtsággal odaadhatod
2019. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért, mert ugye a csont főtt, ezért szilánkosra törhet, illetve a sótartalom a konzerválás miatt, de főként a szilánkosra rágható csont miatt aggódom. Arra gondoltam, hogy hagyom hogy a húsit, és a bőrkét illetve a csont térdkalács részét elrágcsizza. Az egészet biztos nem engedném.
2019. dec. 9. 14:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor neki adom:)
2019. dec. 9. 14:50
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Sertést nyersen nem szabad adni, főzve szabad. Jól el fog szórakozni vele.
2019. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A csontot is meghagyhatod neki, jót tesz a fogainak.
2019. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Én biztos, hogy nem adnám neki. Részben sós, másrészt hasadó csont.

(Nekem elég volt a tapasztalat, amikor csont miatt 260ezerbe került a kutyám műtéte.)

2019. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha már így rákérdeztél, akkor én sem adnám. Hogy miért azt az előttem író leírta.
2019. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na, hát én is ettől félek, szerencsére nem mohó, Már egy jó pár perce oda adtam neki, itt van mellettem, hogy figyelhessem, de azt sem tudja mit csináljon vele :) engem néz a drága, pedig ott van előtte a csont, szóval nem erőltetem. Gondoltam tényleg rágja le azt a jó kis inas húsos részt, és a térdkalácsot. De úgy néz ki, okosabb, mint én, és inkább hagyja :)
2019. dec. 9. 15:20
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

A legjobb ha SEMMIT nem adsz neki!


- A csapi vízben klór van.

- A palackozott vízben kioldódó műanyag.

- Az esővíz savas.

- A tápokban szemét és dögök vannak.

- A csont hasad.

- Az emberi kaja sós és fűszeres.

- A hal szálkás.

- ...

2019. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!