Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek tapasztalat? Többi lent

Valakinek tapasztalat? Többi lent

Figyelt kérdés

Az én problémám az lenne, hogy a kutyám nem marad meg egyedül.

Amint egyedül marad már ugat, vonyít.( 8hónapos)

Viszont ha másnál hagyom ott egy kutyussal akkor csendben alszik.

Valaki tudna segíteni? Valószínüleg szeparációs szorongás lehet, ez ellen valami tippetek van? Köszönöm



##ugatás
2019. dec. 12. 12:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ha egyedül van megállás nélkül ugat, nem hagyja abba míg haza nem érek. Tvt próbáltam már bekapcsolva hagyni neki de nem érdekli.
2019. dec. 12. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg egy kutya kell nektek.


Ha betartanad a sorrendisegi szabalyokat meg nem hagynad lennt a kajat,akkor nem lenne stresszes,ha egyedulhagyod. (Feltetelezem,ez van. )


:(

2019. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én is gondolkoztam ezen.de egyenlőre még a családommal lakok, ők nem szeretnék, hogy mégegy kutya legyen otthon.
2019. dec. 12. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás kereső kifejezés a googleban. Esetleg kutyaiskola, trénerrel, kezelhetző.
2019. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha mégegy kiskutyát örökbefogadnék mellé? Nem lenne egyedül, szerintetek ettől jobb lenne?
2019. dec. 15. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,h ogy jobb lenne. Ezt másképpen kell kezelni, mert további problémákat is okozhat (pl. félelem aggresszíó is kialakulhat).
2019. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!