Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet felnőttesen...

Miért lehet felnőttesen komoly egy 8 hónapos kiskutya? Tietek milyen volt kicsinek?

Figyelt kérdés
Nem játszik más kölyök kutyákkal sem. Barátságos, de hiába hívják játszani, legtöbbször (98%-ban) nem érdekli.
2019. dec. 14. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kutyám, 8-9 hónaposan ugyan kamaszodott és feszegette a határokat nálam de nem szeretett játszani. Sem más kutyákkal sem játékokkal, hegyekben állt otthon mindenféle játék de egyik sem kellett neki, papucsot meg semmit sem vitt el soha. Enni sem szeretett egyébként, úgy kellett beleimádkozni az ételt, suliban sem hederített a jutira és még a szülinapi marhasült tortáját is otthagyta. Tanulni viszont nagyon szeretett, rengeteg trükköt tudott, nagyon lelkesen tanult, szomjazott a feladatokra és hihetetlenül rafinált volt. Próbáld meg esetleg tanítgatni, hátha az iránt lelkesebb.

One of a kind egy eb volt az egyszer biztos. :)

2019. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a cicám ilyen típus. Nem rosszalkodott kölyök korában sem, soha kárt nem tett semmiben, nagyon türelmes ha azt mondjuk várj egy kicsit, leül és várakozik. Játszani szokott ugyan de egyedül soha, csak velünk és akkor is sokszor csak szemlélődik hogy mit majomkodunk a játékkal neki. Kb 2 kedvence van, hiába vettem egy tonna játékot, 10 percig érdekelte és annyi.

Viszont nagyon intelligens, megfigyel és rájön összefüggésekre, nagyon könnyen megtanult csomó trükköt, igaz a jutifalat neki bejön. Pórázon szoktam sétáltatni, azt nagyon szereti.

Ő ilyen személyiség, biztos a te kutyád is ilyen különleges.

2019. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!