Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más vizslája is nyüsszög?

Más vizslája is nyüsszög?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden kutya nyüszög. :D

De írj valami konkrét helyzetet, amikor nyüszít a kutyud és akkor elmondom, hogy az enyém is szokott e akkor. :)

2010. júl. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örömében
2010. júl. 20. 08:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az én Vizslám inkább nyögdécsel, hol mélyebb hol magasabb hangon. De nyüszíteni nem nagyon szokott, csak amikor vacsora idő van. Na akkor elkezd nyüszíteni és amíg elé nem teszem a kaját nyüszít keservesen. :)
2010. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is vizslám van és rendszeresen nyüszít..nem is nyüszítés ez hanem nem is tudom. Nem tudok rá megfelelő szót :D

Még ha csak kint vagyok vele és nem simogatom vagy pl egy percre nem figyelek rá akkor ezt csinálja. Lehet el van kényeztetve. De már egészen picike korától ezt csinálja. Valahogy le kellene szoktatni erről :/

2010. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MesiEmese válasza:
A nyuszitesrol nem hiszem, hogy le lehetne szoktatni egy vizsla kutyat. Ez olyan lenne mintha magunkat, embereket le akarnank szoktatni a nevetesrol. Nekem is vizslam van es tobb peldanynal is azt tapasztaltam, hogy szereti kifejezni erzelmeit. Amikor kunyeral vagy orul asitozas kozben(ami az izgatottsagot jelzi, igy vesz nagyobb levegot) nyuszog. Szerintem oruljunk, hogy nyuszog addig is konnyebben megertjuk mit is gondol es erez.:)
2011. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!