Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol szerezhetek ingyen,...

Hol szerezhetek ingyen, pomerániai törpe spiccet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy kutyust, viszont nem állok úgy anyagilag, hogy 100.000ft-ért vásárolják.

Gödöllő és környékén.



2019. dec. 18. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Ajánlanám a fajtamentést, de ott is elkérik az oltások, ivartalanítás és chip árát.
2019. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem, hogy ingyen fogsz találni egy olyan kutyust, amit általában 100k körül adnak. :D


Kutyát menhelyről tudsz ingyen örökbefogadni, ami viszont jó eséllyel még csak nem is fog hasonlítani egy pomerániaihoz. Amúgy a kutya legyen az bármilyen fajta alapból költséges, ha nem állsz úgy anyagilag, akkor várj még a kutyával. :(

2019. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a #2 válaszolóhoz. Nekem kistestű kutyám van, és amikor ismerős azt mondta, hogy már 600 ezret ráköltött a szintén kistestű, 9 hónapos kutyájára, nem hittem el. Azóta én is tartok annyinál. Ha lelkiismeretesen szeretnéd tartani (minőségi étel, minőségi játékok, orvos, suli), mindig vannak olyan orvosi kiadások is amivel nem számol az ember általában. Szóval megvenni, még semmi ahhoz képest, ami utána jön. De ha csak egy kezdő csomaggal számolunk, amivel felkészülsz a kutyus érkezésére, az is ott van 100-150e ft.
2019. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Uh, akkor ezen még gondolom
2019. dec. 18. 22:35
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges kutya esetén is vannak kiadások, amikkel számolni kell.

Etetés, veszettség oltás évente kötelező, ezt törvény szabályozza, kombinált oltás évente, de annak nem olyan szigorú a szabályozása, viszont neked is könnyebb, ha a kutya védett olyan betegségek ellen, amik így kivédhetők, féreghajtó fél-negyedévente, ha szívféreg ellen is védekezni akarsz előre, akkor havonta, tálak, póráz, nyakörv, hám, jutalomfalat... stb.

2019. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 hónap alatt elment majdnem 200 ezer a kutyára. Pedig ingyen szereztem, az utcáról vittem haza. Ingyen kutya nincs!
2019. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. Ha a kutyára sincs pénzed, honnan lesz orvosra, oltásra, felszerelésre?
2019. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

100 ezer?


Egy pomeraniai minimum 200-300ezer ft.



Olcso szapis kutyat nem erdemes, mert azok nem pomeraniak hanem szimplan spicc keverek. Legtobbjuk beteg es tenyldg keverek. Pomi max 3 kg lehet. Kutyakozmetikus vagyok 4 pominak vett spicc mix vendegunk van 2x akkorak mint az igazi pomik, semmi szoruk.

Ilyen mixekert felesleges penzt kiadni.


Menhelyen vannak spicc mixek, bar azok se ingyen vannak. De ha a vetelarra nem akarsz penzt szanni akkor ments meg egyet.


Ha pedig azt nem. Akkor bizony felre kell rakni :)


Kutyavetel ara meg mindig a legkevesebb.

Olcso szapis kutyanal benne van a pakliban hogy patellas, yorki patella mutete 100 ezet ft / lab.. Tehat veszel 60ert "pomit" kiderul patellas. Pikk pakk 260 ezer ft lesz a szamla.. Szoval atkell gondolni..


Inkabb erdemes jo helyrol, dragabban kutyat venni ahol a szureseket megcsinaljak a szuloknek. Tenyleg pomit veszel a penzedert nem csak egy beteg kevereket.

2019. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pont emiatt akarok ingyen szerezni, mert bármi jöhet közbe és kell a pénz. Egyébként van állatorvosi ismerősöm aki nem kér több 10 ezret egy vizsgálatért, oltásért, stb... Nyilván a gyógyszer vagy a szuri árát ki kell fizetni.
2019. dec. 20. 09:30
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ingyen kutya nincs. Amúgy pedig ott a spitz fajtamentés, de ők is elkérik az ivartalanítás és oltások árát.

Ez talán hasznos lehet:

https://www.youtube.com/watch?v=MSpC71m7p7E

2019. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!